• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Zahradní bedny a boxy

Komody a boxy na zahradě jsou praktická a estetická řešení skladování předmětů, které by mohly být potřebné při relaxaci v zahradě a na balkoně. Zní to zajímavě? Prohlédněte si naši nabídku! Takové krásné truhly nenajdete nikde jinde!

Pokud jste šťastným majitelem ratanového nábytku, doporučujeme 310litrovou antracitovou šedou bednu Boxe Rato pro zahrady, balkony a terasy, které příjemně doplní vaše zahradní uspořádání. Vysoká kapacita tohoto modelu zajistí dostatečný prostor pro uložení přikrývek, polštářů, rohoží a dalšího příslušenství. Pokud hledáte menší model, objednejte 290litrový box Boxe Rato Plus, který je o něco menší, ale přesto velmi odolný, odolný proti poškrábání a poškození. I když zde nabízené kontejnery připomínají přírodní ratan, nevyžadují žádná zvláštní opatření. Pokud jste náhodou dávali přednost minimalistickému designu před napodobením spojů, kupte si hruď hnědou nebo antracitově šedou hruď Boxe Board. Hladký povrch bez ozdob z něj dělá perfektní doplněk pro každé uspořádání zahrady. Všechny krabice, které jsou v našem obchodě k dispozici, jsou lehké, mobilní a jsou vybaveny pevně uzavíratelnými víky. Díky větracím otvorům ve stěnách jsou vzdušné, ale přesto účinně chrání obsah před deštěm. Materiály, z nichž jsou naše výrobky vyrobeny, jsou odolné vůči slunečnímu záření, mrazu a nedeformují se ani nezmizí vystavené měnícím se povětrnostním podmínkám. Nezapomeňte, že zahradní truhla je investice na roky!

Nakupujte online se zárukou nejlepších zkušeností se zákazníkem. Nabízíme domácí a zahradní potřeby a doplňky pocházející od renomovaných značek. Objednejte si koše, kontejnery a zahradní truhly za dostupné ceny a ještě více ušetříte díky možnosti bezplatného doručení. Nenechte si ujít tuto šanci!

Komoda se zahradou, balkonem nebo terasou - "Boxe Rato Plus" - 290 litrů - umber - -10%
1,909.93  2,122.14 
Propagace končí
Vyprodáno
Venkovní truhla - Box Brick - 310l - antracit - -10%
2,649.43  2,943.79 
Propagace končí
Vyprodáno
-10%
2,649.43  2,943.79 
Propagace končí
Vyprodáno
-10%
2,649.43  2,943.79 
Propagace končí
Vyprodáno