• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Žiarovkový kvetinový obväz - Sadzvit Eko Profi - 500 ml -

Stará cena: 9.72
8.74
Ušetríte: 0.97 (10%)
Propagácia končí 2021-10-25
Propagácia končí
019523
Skladom
+

Prírodný organický obväz na cibuľky kvitnúcich rastlín vám umožní podporiť proces zakorenenia a rastu rastlín. Vysoká účinnosť prípravku pochádza z jeho prírodných zložiek. Produkt je založený na vermikomposte, ktorý je bohatý na užitočné mikroorganizmy, a preto je dokonale vhodný na splnenie požiadaviek na cibuľoviny. Pomôže im to rýchlejšie vyklíčiť a zakoreniť. Optimálne podmienky pestovania poskytujú cibuľovitým rastlinám lepšiu odolnosť proti chorobám a útokom škodcov. Kvitnúce rastliny so silným koreňovým systémom zostávajú vo vynikajúcom stave po celú sezónu. Tento produkt je ideálny pre rastliny, neobsahuje umelé chemické prísady a nedá sa ním predávkovať. Je ekologický a užívateľsky prívetivý.

Aplikujte obväz po zmiešaní s vodou v pomere 2: 1. Po dôkladnom premiešaní zložiek ho nechajte 30 minút. Cibule a hľuzy ponorte do kaše, ihneď ich zasaďte a potom zalejte.

Zálievka na žiarovky Sadzvit Eko Profi je 100% prírodný produkt, ktorý neobsahuje žiadne chamatické prísady. Biologické procesy, ktoré vo výrobku prebiehajú neustále, sú dôkazom jeho najvyššej kvality. Prirodzené účinky, ako je prach na povrchu alebo hrudky, nie sú chybami produktu. Tento obväz si zachováva svoje vlastnosti neurčito, ale odporúčame ho použiť do troch rokov od dátumu výroby, ktorý je uvedený na obale.

Cena tu uvedená platí pre jedno 500 ml balenie. Podrobný návod na použitie a aplikáciu obväzu bol vytlačený na etikete obalu.