Populārs produkts Šis produkts pēdējo reizi tika nopirkts pirms 2 minūtes.
  • 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu
-40%

Ziemojošais zaļais sīpols - 0,5 kg; ķemmīšgliemene

Old price: 5.97
3.58
Jūsu ietaupījums: 2.39 (40%)
Reklāma beidzas 2021-10-18
Reklāma beidzas
018250
Nav noliktavā

Lieliskās holandiešu šķirnes 'Senshyu Yellow' ziemojošais sīpols izceļas ar drošu ražu un izturību pret salu. Tas pieder vidēji vēlīnām šķirnēm un ir paredzēts stādīšanai septembra beigās un oktobra sākumā. To var novākt jau maijā, saišķos svaigam tirgum. Jūnijā varēsiet izvēlēties svaigas baltas spuldzes, savukārt jūlijā novāktie sīpoli jau ir pārklāti ar zvīņām, tāpēc tos var uzglabāt īslaicīgi.

Iesniegtajai šķirnei ir liela popularitāte rūpniecisko un amatieru audzētāju vidū. Tas attīsta apaļas vai nedaudz saplacinātas spuldzes, kas ir pārklātas ar zelta skalu, kas žāvējot ir izturīga. Tas dod bagātīgu ražu jau pirmajā audzēšanas gadā. Ziemojošo sīpolu stādīšana dod ārkārtas priekšrocības. Tas ļauj sasniegt lielāku ražu, samazina sasalšanas risku un ļauj agri novākt ražu.

Ziemojošajam zaļajam sīpolam nepieciešama vidēji kompakta augsne, kas ir bagāta ar humusu un nav garoza. Pirms sīpolu sīpolu stādīšanas mēs iesakām rūpīgi atsijāt vietni un noņemt no tās akmeņus. Pirms stādīšanas pārbaudiet augsnes reakciju, jo sīpoli nepieļauj skābu augsni. PH starp 6,0 un 7,0 tiek uzskatīts par optimālu šo augu audzēšanai.

Zaļie ziemojošie sīpoli jāstāda dziļāk - padomi jāpārklāj ar 3 līdz 4 centimetru biezu augsnes slāni. Norādiet spuldzes no 5 līdz 6 centimetriem viena no otras un atstājiet 20 līdz 25 centimetrus starp rindām.

Ar šo mēs piedāvājam zaļās ziemojošās sīpolu spuldzes iepakojumos, kuru svars ir 0,5 kg. Sīpolu diametrs ir no 10 līdz 21 centimetram.

  • Šķirne : Senshyu Yellow
  • Vieta : vidēji kompakta augsne bez garozas, bagāta ar humusu
  • Spuldzes izmērs (apkārtmērs) : 14-24 cm
  • Sīpoli : 0,5 kg
  • Stādīšanas periods : septembris - oktobris
  • Stādīšanas dziļums (cm) : 3 līdz 6 cm
  • Stādīšanas attālums (cm) : 20 līdz 25 cm