Популярний продукт Цей товар востаннє купували 29 хвилину тому.

Золота лисичка - свіжий нерест (міцелій) - більша упаковка -

Стара ціна: 490.09
294.09
Ви економите: 196.00 (40%)
Акція завершується 2024-04-22
Акція завершується
Наразі це найнижча ціна за останні 30 днів: ₴294.09
013573
В наявності
+

Золота лисичка (Cantharellus cibarius) належить до найбільш відомих їстівних грибів. Ці смачні та ароматні гриби можна подавати найрізноманітнішими способами. Їх часто додають у яєчню або соуси. На смак вони чудово мариновані в оцті або кисло-солодкому розсолі. Хоча вони дуже рідко сушаться. Лисички ростуть у великій кількості на піщаному ґрунті, в моху або між опалим листям. Ви можете їх збирати все літо до пізньої осені як у хвойних, так і в листяних лісах.

Ці гриби набувають характерний, жовтий колір, не переростають, але з’являються у великій кількості. На початку край ковпачка підгинається, але чим піднімається, тому старші гриби набувають форми воронкоподібної форми. Подовжені складки на нижній стороні проходять у напрямку стебла. Блідо-жовта м'якоть м'ясиста, досить тверда і має приємний, злегка перцевий смак і аромат.

Міцерій міцелію, наявний в нашому магазині, дозволяє вирощувати лисички у своєму саду. Це легке завдання, якщо ви забезпечите гриби в умовах, подібних до лісу. Наявність особливих деревних порід, з якими гриби живуть у симбіотичних стосунках - у цьому випадку сосна, ялина, бук та дуб - є вирішальним. Тип і значення pH ґрунту, оскільки лисичка любить кислі ґрунти, а погодні умови також відіграють важливу роль.

Посадіть нерест з квітня до пізньої осені. Спочатку змішайте його з 5 літрами торфу та 1 літром деревного вугілля, попелом з багаття або вашого каміна. Ви також можете додати по 0,5 літра гіпсу та вермикуліту, щоб поліпшити повітряно-водні умови ґрунту. Намочіть суміш. Викопайте кілька ям під деревами і покладіть в них приблизно 0,5 літра суміші. Засипте 5 см товщиною шару ґрунту і мульчуйте. Подальші заходи по догляду обмежуються поливом культур протягом тривалих - за 10-14 днів - посухових періодів. Перші гриби повинні з’явитися протягом 2-3 років.

На кожному упаковці міцерійного міцелію золотистої лисички надруковуються інструкції з розробки та дати посіву.

GardenSeedsMarket - вже більше десятиліття, і ми з самого початку робили першочерговим завданням якість нашої продукції. Протягом багатьох років ми поставляли товари найвищої якості десяткам тисяч клієнтів з усього світу. Їх задоволення доводить, що ми вибрали правильний шлях.

Всі насіння, які ми продаємо, підлягають багаторівневому контролю якості і тільки потім ретельно упаковуються і відправляються. Наші продукти отримали численні сертифікати і відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу. Наші співробітники є досвідченими садівниками, які з радістю відповідають на кожне ваше запитання.

Звідки походять наші насіння?

Всі насіння, що продаються в нашому магазині, походять від кращих виробників з усього Європейського Союзу. Завдяки багаторічній співпраці з ними ми змогли розробити найбільш адекватні умови зберігання та відправлення, гарантуючи, що ви завжди отримуєте свіжі та ретельно перевірені партії насіння. Виключення посередників з усього процесу не тільки дозволяє нам уникати відправлення застарілих насіння, які, можливо, лежать занадто довго на полиці складів, а також забезпечують найбільш привабливу ціну на продукцію найвищої якості.

Процес контролю якості

Всі наші насіння повинні пройти чотириступеневий процес контролю якості.

Перший етап починається з ретельного відбору постачальників. Потім ми продовжуємо контролювати свої культури, іноземні виробники не виключаються з процесу контролю якості. Рослини перевіряються на кожному етапі свого розвитку: коли вони починають рости, під час цвітіння і коли починають приносити плоди (насіння). На цьому етапі найважливішим є забезпечення правильного рознесення рослин. Завдяки цьому можна забезпечити отримання необхідних морфологічних характеристик кожного конкретного виду або сорту, наприклад кольору, висоти і форми.

Другий етап складається з детальних перевірочних випробувань в лабораторних умовах. Використовуючи високоякісне обладнання висококваліфікованим персоналом, наші постачальники щороку проводять більше 30 000 перевірок якості. Насіння, яке не відповідає нашим вимогам, підлягає технологічним процесам переробки, включаючи сушку, очищення, модернізацію та тестування знову.

Третій етап починається з посіву насіння в обраних контрольних ділянках. Таким чином ми отримуємо цінну, точну інформацію про їх проростання, яка повинна підтримуватися на належному рівні. Одночасно на цій стадії перевіряється сортова ідентичність кожного виду.

Четверта стадія відбувається на наших складах і складається з усунення насіння, які зберігалися занадто довго на наших полицях, і заміни їх новими партіями. Кожен пакет має штамп з унікальним номером партії, а також з датою висівання.

Всі чотири етапи комбіновані дозволяють нам з упевненістю заявити, що насіння, яке ми поставляємо, відповідає найвищим стандартам і завершило всі необхідні етапи контролю з розмахом.

Призи та нагороди

Насіння, яке ми продаємо, широко визнане за якість і завоювало безліч нагород. Наші насіння завоювали численні золоті медалі та відзнаки за їх високу якість. «Світ квітів» також був відзначений за його інноваційний підхід.

Серед цих нагород були: ТОП ІННОВАЦІЇ (червень 2015 р.), ЗОЛОТА МЕДАЛЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ЯРМАРКІ ПОЗНАНУ (2015 р.), ЛІДЕР КІЛЬКОСТІ СПОЖИВАЧІВ (2014), ФЕРМЕР РІК (2014).

Крім того, ми також отримали сертифікат «IDEAL BUSINESS» два роки поспіль.

Проростання

Ми прагнемо продавати тільки насіння найвищої якості. Беручи до уваги зусилля, які ми робимо щодня, зверніть також увагу на те, що рослини є живими організмами, їх проростання і зростання залежить від багатьох факторів, таких як температура, тип ґрунту, вологість і частота, з якою їх поливають, час і умови посіву, використання добрив і засобів захисту рослин (пестицидів), а також погодних і кліматичних умов. Ми надаємо допомогу, надаючи точну та сучасну посівну та вирощувальну інформацію, однак ми не можемо нести ніякої відповідальності за рослини, які не вирощувалися в умовах, відповідних для даного виду.