• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Hooajaline tellimus

Eeltingimused, mis on seotud tellimuste täitmisega, mis hõlmavad ka hooajaelset valikut.

1. Valides eelhooaja valiku, võite arvestada madalamate hindadega kui hooaja jooksul tehtud ostud, isegi kui tellimus saadetakse hooaja tippu.

2. Hooajaeelse pakkumise ajal esitatud tellimused saadetakse nende kättesaamise järjekorras. Järjekorra pikkus sõltub pakutava toote populaarsusest ja tarneaja ooteaega saab pikendada, kui tellimus on paigutatud hooaegse pakkumise perioodi lõpuni. Sellisel juhul saadetakse teile e-posti teel teave võimalike viivituste kohta.

3. Kõik meie hooajaelsed tooted on meie tarnijate poolt tagatud . Erandlikel asjaoludel (nt taimehaigus) teavitatakse klienti olukorra võimalike lahenduste kohta kohe.

4. Iga hooajajärgse toote kirjeldus sisaldab selget märget selle kohta, millal see tavaliselt müüakse ja millal see saadetakse.

5. Kui tellimus sisaldab ka muid tooteid, mis ei kuulu hooajaeelse sarja alla, saadetakse need koos ostetud hooajaelsete toodetega. See ei kehti, kui tellimuses on ka tooteid, mida ei tohiks ladus hoida liiga kaua (nt taimede seemikud) või kui klient teeb eritellimuse tellimuse jagamiseks kaheks osaks. Sellisel juhul võib tarnekuludele lisada täiendavaid tarnekulusid.

6. Hooaja tellimuste eest tasumine:

a. Eelistatud makseviis on pangakontoga (traditsiooniline või kiire online-makse). Ootame, et ettemaksed saabuvad kuni 10 päeva alates tellimuse esitamise hetkest. Pärast seda aega tasumata tellimused tühistatakse.