• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Eelhooaja Toodete Tellimise Tingimused

Eelhooaja toodete tellimise tingimused ja eeskirjad.

1. Eelhooaja valikust tooteid valides võite arvestada madalamate hindadega võrreldes hooajal tehtud ostudega, isegi kui tellimus saadetakse hooaja tipus.

2. Eelhooaja perioodil esitatud tellimused saadetakse vastavalt nende saabumise järjekorrale. Järjekorra pikkus sõltub pakutava toote populaarsusest ja ooteaeg võib pikeneda, kui tellimus esitatakse eelhooaja perioodi lõpus. Sellisel juhul saate e-kirja teavituse võimalikest viivitustest.

3. Meie tarnijad tagavad kõikide toodete kättesaadavuse enne hooaega. Erandlike asjaolude korral (nt taimede haigused) teavitatakse klienti viivitamatult võimalikest lahendustest.

4. Iga eelhooaja toote kirjeldus sisaldab selget teavet selle kohta, millal toode on müügiks saadaval ja millal see saadetakse.

5. Kui tellimus sisaldab ka teisi tooteid, mis ei kuulu eelhooaja valikusse, saadetakse need koos eelhooaja toodetega. See ei kehti juhul, kui tellimus sisaldab tooteid, mida ei saa pikka aega laos hoida (nt taimede pistikud) või kui klient soovib tellimuse kaheks osaks jagada. Sellisel juhul võivad saatmiskulud suureneda.

6. Eelhooaja tellimuste eest tasumine:

a. Eelistatud makseviis on ettemakse pangaülekandega (traditsiooniline makse või kiire internetimakse). Ootame ettemakset kuni 10 päeva alates tellimuse esitamisest. Selle aja möödudes tühistatakse tasumata tellimused.