Передсезонний замовлення

Умови та умови виконання замовлень, що включають продукцію з передсезонного діапазону.

1. Здійснюючи свій вибір з передсезонного діапазону, ви можете розраховувати на більш низькі ціни, ніж покупки, здійснені протягом сезону, навіть якщо замовлення відправлено на піку сезону.

2. Замовлення, розміщені протягом періоду пропозиції перед початком сезону, відправляються в тому порядку, в якому вони були отримані. Довжина черги залежить від популярності продукту, що пропонується, і час очікування доставки може бути продовжений, якщо замовлення розпочнеться до кінця періоду пропозиції. У таких випадках інформація про можливі затримки буде надіслана вам електронною поштою.

3. Всі продукти перед початком сезону гарантовано надаються нашими постачальниками. У виняткових випадках (наприклад, хвороба рослин) клієнт буде негайно поінформований про можливі рішення щодо ситуації.

4. Опис кожного продукту в передсезонному діапазоні включає чітку інформацію про те, коли він буде звичайно доступний для продажу і коли він буде відправлений.

5. Якщо в порядок також входять інші продукти, які не входять в передсезонний діапазон, вони будуть відправлені разом з придбаними продуктами перед початком сезону. Це не застосовується, якщо є також товари в тому порядку, які не повинні зберігатися на складі занадто довго (наприклад, саджанці рослин) або коли клієнт робить спеціальний запит на поділ замовлення на дві частини. У таких випадках додаткові витрати на доставку можуть бути додані до вартості доставки.

6. Оплата за передсезонні замовлення:

a. Переважний спосіб оплати - за попереднім банківським переказом (традиційним або швидким онлайн-платежем). Ми чекаємо на прибуття до 10 днів з моменту розміщення замовлення. Замовлення, не оплачені після цього часу, будуть скасовані.