• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

شرایط استفاده

اطلاعات کلی

این سایت که در www.gardenseedsmarket.com موجود است، توسط Swiat Kwiatow (شماره شناسایی مالیات، NIP: 537-220-80-01) از آدرس ثبت شده خود در ورشو 04-157، Sulejkowska 56/58/215، لهستان و ثبت نام در ثبت نام کارآفرینان تحت شماره 10/65/18535 با فعالیت عملیاتی اصلی خود را به عنوان دانه های تجاری و مواد پرورش گیاهی ذکر شده است.

 

شرایط استفاده

1. "بازار دانه دانه" یک فروشگاه خرده فروشی آنلاین است. سفارشات آنلاین در سایت زیر پذیرفته شده است: www.gardenseedsmarket.com.

2. تمام محصولات ارائه شده در فروشگاه آنلاین فروشگاه دانه های گیاهی، جدید و بدون استفاده، بدون نقص فیزیکی و قانونی، و به طور قانونی در بازار لهستان معرفی شده است.

3. تمام قیمت های موجود در فروشگاه آنلاین فروشگاه دانه های باغ شامل مالیات بر ارزش افزوده می باشد. فاکتور مالیات بر ارزش افزوده برای هر خرید صادر می شود.

4. هر خرید توسط یک خدمات پیک متخصص ارائه شده توسط پست حمل می شود. هزینه تحویل مشتری همانطور که در حمل و نقل و تحویل نشان داده می شود بخش

5. اگر زمان تحویل و یا روش های بسته بندی و حمل و نقل مناسب برای هر یک از موارد انتخاب شده، بازار دانه دانه ذخیره حق را به تقسیم سفارش به محموله های جداگانه. در چنین مواردی، هزینه کلی حمل و نقل نباید تغییر کند. اگر خریدار تصمیم به لغو بخشی از سفارش، هزینه حمل و نقل ممکن است به تناسب کاهش می یابد.

6. Market Seeds Market روش های پرداخت زیر را می پذیرد:

  • پرداخت آنلاین - پرداخت توسط PayPal (اروپا) S.à rl و Cie، SCA (RCS Luxembourg B 118 349) اداره می شود.
  • کارت اعتباری (Visa، Mastercard) - هر کارت اعتباری امن و مجاز توسط PayPal است (لطفا توجه داشته باشید که زمان پردازش ممکن است متفاوت باشد). هنگامی که بازار دانه دانه ها تأیید پرداخت را دریافت می کند، سفارش برای حمل و نقل آماده می شود.


7. فروشگاه آنلاین فروشگاه دانه های دانه ای حق محدود کردن روش های پرداخت با غیر فعال کردن یک روش پرداخت خاص برای برخی از محصولات ارائه شده در www.gardenseedsmarket.com است.

8. کالا در اولین روز کاری پس از روز بعد از پرداخت دریافت می شود. تکمیل سفارش معمولا از 3 تا 10 روز از تاریخ قرار دادن سفارش در www.gardenseedsmarket.com طول می کشد.

اگر زمان تکمیل سفارش باید تمدید شود، فروشگاه آنلاین فروشگاه اینترنتی دانه دانه با خریدار تماس می گیرد تا او را در مورد تاخیر اطلاع دهد و تاریخ تکمیل شده را برای تکمیل سفارش تایید کند. لطفا به یاد داشته باشید که زمان تکمیل سفارش به پردازش سفارش و زمان آماده سازی حمل PLUS زمان تحویل.

اگر از طریق انتقال بانك پرداخت می کنید، زمان تحویل توسط مبلغ زمان برای انتقال پول تمدید می شود. اگر با کارت اعتباری پرداخت کنید، مدت زمان تحویل به میزان زمان لازم برای پرداخت توسط سیستم پرداخت مجاز خواهد بود.

هر بار حمل بذر معمولا در عرض 3 تا 13 روز توسط پست تحویل داده می شود و بسته به کشور بسته ای که ارسال می شود، ممکن است متفاوت باشد. زمان تحویل کالا که توسط خدمات پیک تحویل داده می شود، از 2 تا 10 روز به عنوان در حمل و نقل و تحویل مشخص شده است بخش فروشگاه آنلاین فروشگاه دانه ها هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه تاخیری که توسط شرکت های پستی یا پیک ایجاد نمی شود، مسئولیت نمی پذیرد.

9. محصولات توسط ضمانت تولید کننده، وارد کننده یا فروشنده تحت پوشش در لهستان قرار می گیرد. مطابق با بخش 10 قانون مدنی لهستان در تاریخ 27 ژوئیه 2002 در خصوص شرایط و ضوابط فروش مصرف کننده با اصلاحات بعدی، فروشگاه آنلاین فروشگاه اینترنتی دانه های نباتی مسئولیت عدم انطباق کالاها با قرارداد را برای یک دوره دو ساله از تاریخ خرید مشتری در صورت عدم اطلاع رسانی به فروشگاه در عرض دو ماه پس از تشخیص یک مشکل یا خطا، حقوق خود را همانطور که در بخش فوق ذکر شده است، از دست می دهد. در مورد فروش که واجد شرایط فروش کالای مصرفی نیست، مقررات مندرج در بخش های 556-576 قانون مدنی لهستان اعمال نمی شود.

10. در صورت ناسازگاری کالا با شرح و / یا قرارداد، کالاهای مورد نیاز شکایت باید با توضیحات شکایت و پیشنهادی برای حل شکایت توسط باغ دانه ها به آدرس زیر ارسال شود : بازار دانه دانه، ul. Pokoju 24, 21-500 Biała Podlaska ورشو، لهستان.

11. هنگامی که پیشنهاد راه حل شکایت توسط Garden Seeds Market، مشتری حق دارد کالا را مبادله کند تا قرارداد را بدون هیچ مشکلی مطابقت دهد، مگر اینکه مبادله غیرممکن باشد یا هزینههای بیشماری را شامل شود. اگر فروشگاه نمیتواند شکایت را با مبادله اصلاح کند، مشتری حق دارد تقاضای تخفیف یا حق انحلال قرارداد را داشته باشد.

12. فروشگاه پس از دریافت شکایت، باید ظرف دو روز کاری از شکایت مشتری پاسخ گوید. تاریخ تحویل شکایت به فروشگاه، تاریخ شکایت است. اگر یک تحقیق تخصصی باید توسط یک شرکت شخص ثالث در رابطه با شکایت انجام شود، تاریخ رسیدگی به شکایت توسط Garden Seeds Market ممکن است 14 روز افزایش یابد. اگر ظرف مدت 14 روز فروشگاه به شکایت مشتری پاسخ نداده است، شکایت معتبر و پذیرفته شده توسط Garden Seeds Market می باشد.

13. در هر یک از موارد فوق، اگر حل شکایت شامل تحویل یک محصول جدید یا ثابت باشد، هزینه های حمل و نقل باید توسط فروشگاه پرداخت شود. کالاهای بازپرداخت شده که مورد شکایت هستند، باید به وضوح و به ظاهر برچسب یا علامت "شکایت" باشند. محصولات بدون چنین برچسب یا مارک باید توسط مخزن ما پذیرفته نشود.

14. طبق بند 2 ماده 2 (مجله قانون شماره 22، بند 271) در مورد حفاظت از حقوق معینی مصرف کننده و درمورد مسئولیت خسارت ناشی از یک محصول خطرناک، مشتری حق بازگشت کالاها را دارد 14 روز از تاریخ تحویل، بدون مشخص کردن علت خروج از قرارداد، مطابق با مقررات مربوط به قراردادهای راه دور. قانون قابل اجرا در چنین مواردی صرفا به مشتریان خصوصی و خصوصی می پردازد که کالاها را به طور انحصاری برای استفاده غیر تجاری خریداری می کنند. کالاهای بازگشتی و لوازم جانبی باید پذیرفته شوند، اگر آنها کامل، آسیب دیده، و در شرایط "به عنوان جدید". با توجه به مقررات فوق، خدمات زیر خدمات بازپرداخت را در شرایطی که در بالا ذکر شد، واجد شرایط نیستند: قراردادهای خدماتی که قیمت یا بازپرداخت آن به طور انحصاری توسط نوسان قیمت در بازار مالی تعیین می شود؛ خدمات با مشخصات مشخص شده توسط یک مشتری به ترتیب که او قرار داده است؛ یا خدماتی که به شدت با خود مشتری ارتباط دارد. خدمات، که به دلیل شخصیت خود را نمی توان بازگشت و یا موضوع به سرعت در حال کاهش است. اگر یک مشتری قصد دارد قرارداد را خاتمه دهد، کالا باید به هزینه مشتری ارسال شود به آدرس زیر: Garden Seeds Market، ul. Pokoju 24, 21-500 Biała Podlaska ورشو، لهستان. کالاها باید در روزهای دو روز کاری توسط Market Seeds Market تأیید شوند. اگر کالا مطابق با مقررات مندرج در این پاراگراف باشد، یک یادداشت اعتباری باید توسط Market Seeds صادر شود. اصل یادداشت اعتباری همراه با یک کپی باید توسط پست اولویت ثبت شده به مشتری ارسال شود. مشتری باید یک نسخه امضا شده از صورت حساب اصلاح را با پست ثبت شده ارسال کند. پس از آنكه كارت امضاء شده كارت اعتباري را دريافت كرده ايد، فروشگاه بايد مبلغ آن را به دليل حساب بانكي كه توسط مشتري در مدت هفت روز كار مي كند، بازپرداخت شود.

15. پس از ارسال کالا از یک سرویس پستی یا شرکت پیک، مشتری باید بررسی کند که آیا حمل و نقل در طول فرایند تحویل آسیب دیده است یا نه. بازار دانه های دانه ای توصیه می کند توجه ویژه ای به نوارها و مهر و موم ها برای تأمین حمل و نقل داشته باشند. اگر یک حمل و نقل وارد آسیب شده و یا اگر مهر و موم شده یا نوار شکسته شده است، مشتری توصیه می شود که از پذیرش حمل و نقل جلوگیری کند، پروتکل خسارت را در حضور پیک تهیه کند و به زودی با فروشنده (بازار محصولات دانه دانه) تماس بگیرد تا حد ممکن. در صورتی که مشتری هیچگونه عارضه یا کالای گمشده را پس از دریافت کالاهای سفارش دریافت نکند، ممکن است منفی بر شکایتی که مشتری ممکن است مایل باشد در آینده در مورد کالاهای آسیب دیده یا ربوده شده در فرآیند تحویل تأثیر بگذارد.

16. هر اطلاعاتی که در فروشگاه آنلاین فروشگاه اینترنتی دانه های دانه بندی منتشر شده، پیشنهادی تحت قانون مدنی لهستان را ارائه نمی دهد. هنگام سفارش یک سفارش با استفاده از وب سایت، یک مشتری پیشنهاد خرید یک محصول را در شرایطی که در صفحه توصیف محصول مشخص شده است، ارائه می دهد.

17. فروشگاه آنلاین فروشگاه دانه های دانه ای حق رد شدن برای تکمیل سفارش را دارد اگر رکورد شناخته شده مشتری از نظر اعتبار و اعتبار نباشد.

18. Świat Kwiatów Marcin Sikora با دفتر ثبت نام خود را در آدرس زیر: ul. Sulejkowska 56/58 lok. 215، 04-157 ورشو، لهستان مدیر حقوقی پایگاه داده مشتری پردازش شده توسط فروشگاه آنلاین فروشگاه دانه دانه است. داده های مشتری برای تکمیل سفارش ها استفاده می شود و بنابراین ممکن است به اشخاص مسئول حمل کالاها به مشتریان و در صورت فروش اقساط به مؤسسات خریداری شده ارسال شود. مشتریان حق دسترسی و تغییر اطلاعات شخصی خود را دارند. داده ها به صورت داوطلبانه ارسال می شوند.

19. مشتری متعهد می شود که آدرس ایمیل خود را به: Świat Kwiatww Marcin Sikora با دفتر ثبت نام خود در ورشو، Polnad ارسال نماید و موافقت می کند که اطلاعات شخصی خود را می توان توسط فروشگاه آنلاین فروشگاه دانه ها پردازش کرد تا تکمیل نظر سنجی مرتبط به فروشگاه (مطابق با قانون حفاظت از اطلاعات از 28 اوت، 1997).

21. این شرایط استفاده از قوانین استفاده از فروشگاه آنلاین فروشگاه دانه های روغنی را تنظیم می کند. قرار دادن و تایید یک سفارش به این معنی است که مشتری قوانین و اطلاعات موجود در شرایط استفاده را می پذیرد.

22. موسسات حرفه ای ، تعریف شده در قانون تولید بذر در 9 نوامبر 2012 (مجله قوانین لهستانی - Dz. U. of 2021 ، مورد 129) ، موظفند وضعیت خود را حداکثر تا روز خرید به فروشگاه اطلاع دهند. عدم رعایت آن تعهد منجر به واجد شرایط بودن نهاد معین به عنوان غیر حرفه ای به مفهوم قانون فوق می شود.

پرداخت

قبل از خرید در فروشگاه ما لطفا اطمینان حاصل کنید که مبلغ کافی برای حساب خود دارید تا برای اقلام خریداری شده و هزینه های تحویل مربوطه پرداخت شود.

روش های پرداخت در دسترس: PayPal (ترجیح داده، تضمین سریع ترین تحویل)، کارت اعتباری، انتقال بانکی.

پرداخت باید ظرف 4 روز از زمان خرید انجام شود.

تحویل

همه دانه های ما به دقت بسته بندی شده در پاکت های حباب یا پاچه ای که به طور قابل توجهی خطر آسیب رساندن به دانه ها را کاهش می دهد (به عنوان مثال با استفاده از یک دستگاه پرچم).

هر بسته بعد از 2 روز کاری پس از دریافت پرداخت، ارسال می شود.

دانه های توسط Poczta Polska (پست لهستانی) با پست اولویتی با زمان تحویل انتظار از 3 تا 13 روز کاری تحویل می شوند. در مورد دانه های تنها حمل و نقل هزینه تحویل فقط £ 1.45، بدون در نظر گرفتن کشور که سفارش فرستاده شده است. سایر کالاها توسط سرویس پیک تحویل داده می شود و زمان تحویل انتظار می رود که از 2 تا 10 روز به ترتیب در حمل و نقل و تحویل مشخص شده است بخش

تمام کالاها یا پست یا خدمات پیک به منظور افزایش اطمینان و ایمنی تحویل ثبت می شوند.

بازگشت و شکایت

خریدار حق دارد که اقلام مورد استفاده و غیرقانونی را که در مدت 14 روز خریداری شده است، به فروش برساند، اما خریدار موظف است هزینه های تحویل از بازگشت اقلام را پوشش دهد.

شکایات باید از طریق پست الکترونیکی انجام شود. شکایت نامه باید شامل اطلاعات زیر باشد: جزئیات خریدار (نام و نام خانوادگی، شناسه مشتری)، نام (ها) مورد (ها) که موضوع شکایت، علت شکایت و، در صورت امکان، عکس از اقلامی که شکایت را با تعداد دسته ای قابل مشاهده می دانند.