Умови використання

Загальна інформація

Цей сайт, доступний за адресою www.gardenseedsmarket.com, здійснюється компанією Swiat Kwiatow (податковий ідентифікаційний номер, NIP: 537-220-80-01) зі своєї зареєстрованої адреси у Варшаві 04-157, Sulejkowska 56/58/215, Польща та зареєстровані в Реєстрі підприємців під номером 10/65/18535 з основною операційною діяльністю, зазначеною як торгівля насінням та матеріалами для розмноження рослин.

 

Умови використання

1. «Маркет насіння саду» - це інтернет-магазин. Замовлення приймаються в Інтернеті на наступному сайті: www.gardenseedsmarket.com.

2. Всі продукти, що пропонуються в інтернет-магазині Market Seeds Market, є новими та невикористаними, вільними від фізичних та юридичних недоліків, і були законно введені на польський ринок.

3. Усі ціни, вказані в Інтернет-магазині Market Seeds Market, включають ПДВ. Рахунок-фактура з ПДВ видається для кожної покупки.

4. Кожна покупка постачається спеціалізованою кур'єрською службою, наданою компанією Post. Клієнт несе витрати на доставку, як зазначено у Перевезенні та Доставка розділ .

5. Якщо терміни поставки або відповідні способи упаковки та доставки відрізняються для будь-якого з вибраних товарів, Маркет Garden Seeds залишає за собою право розділити замовлення на окремі поставки. У такому випадку загальна вартість відвантаження не повинна змінюватися. Якщо покупець вирішить скасувати частину замовлення, вартість відвантаження може бути пропорційно зменшена.

6. Ринок садових насіння приймає такі способи оплати:

  • Онлайн оплата - оплата здійснюється PayPal (Європа) S.à rl et Cie, SCA (RCS Luxembourg B 118 349)
  • Кредитна картка (Visa, Mastercard) - кожна оплата кредитною карткою захищена та уповноважена PayPal (зверніть увагу: час обробки може змінюватися). Після отримання садового ринку підтвердження оплати замовлення готується до відвантаження.


7. Інтернет-магазин Garden Seeds Market залишає за собою право обмежувати способи оплати, виключаючи певний спосіб оплати для деяких продуктів, що пропонуються на сайті www.gardenseedsmarket.com.

8. Товар відвантажується в перший робочий день, наступний за днем після отримання платежу. Заповнення замовлення здійснюється зазвичай від 3 до 10 днів з дати розміщення замовлення на сайті www.gardenseedsmarket.com.

Якщо час завершення замовлення необхідно продовжити, інтернет-магазин Garden Seeds Market зв'яжеться з покупцем, щоб повідомити його або її про затримку і підтвердити дату завершення замовлення. Пам'ятайте, що час завершення замовлення відповідає обробці замовлення та часу підготовки вантажу ПЛЮС.

Якщо Ви оплачуєте банківським переказом, час доставки буде продовжено на строк, необхідний для переказу коштів; якщо ви оплачуєте кредитною карткою, час доставки буде продовжено на строк, необхідний для того, щоб платіжна система затвердила платіж.

Кожна партія насіння доставляється зазвичай від 2 до 5 днів поштою і може відрізнятися залежно від країни, в яку відправлений пакет. Час доставки товарів, відправлених кур'єрською службою, займає від 2 до 10 днів, як зазначено у вантажі та доставці розділ . Інтернет-магазин Garden Seeds Market не несе відповідальності за будь-які затримки, спричинені поштовими або кур'єрськими компаніями.

9. Продукція охоплюється гарантією виробника, імпортера або продавця, що діє в Польщі. Відповідно до розділу 10 Цивільного кодексу Республіки Польща від 27 липня 2002 року про конкретні умови продажу споживача з наступними змінами, Інтернет-магазин Garden Seeds Market несе відповідальність за невідповідність товару контракту на дворічний період, починаючи з дату покупки. Замовник втрачає свої права, як зазначено у вищезгаданому розділі, якщо він не повідомить про це магазин протягом двох місяців після виявлення проблеми або помилки. У випадку продажу, яка не може бути визнана споживачем, правила, що містяться в розділах 556-576 Цивільного кодексу Польщі, не застосовуються.

10. У разі невідповідності товару з описом та / або договором, товар, що підлягає оскарженню, повинен бути повернутий з описом скарги та пропозицією щодо вирішення скарги Market Garden Seeds на наступну адресу : Garden Seeds Market, ul. Pokoju 24, 21-500 Biała Podlaska, Польща.

11. Запропонувавши спосіб вирішення скарги Market Garden Seeds, клієнт має право обмінювати товари таким чином, щоб вони були згоден з контрактом безкоштовно, якщо обмін неможливий або передбачає надмірні витрати. Якщо магазин не може виправити скаргу шляхом обміну, то клієнт має право вимагати знижку або має право розірвати договір.

12. Магазин повинен відповісти на скаргу клієнта протягом двох робочих днів після отримання скарги. Дата подачі скарги до магазину вважається датою подання скарги. Якщо третій компанією треба проводити дослідження спеціаліста стосовно скарги, то дату розгляду скарги Market Garden Seeds можна продовжити на 14 днів. Якщо протягом 14 днів магазин не відповів на скаргу клієнта, скарга вважається дійсною та приймається Market Garden Seeds.

13. У будь-якому з вищезазначених випадків, якщо вирішення скарги передбачає доставку нового або фіксованого продукту, витрати на доставку несе магазин. Повернуті товари, що підлягають оскарженню, мають бути чітко та чітко позначені або позначені як «СКАРГ». Товари без такої етикетки або маркування не приймаються нашим репозитарієм.

14. Відповідно до розділу 2 статті 2 (Журнал законів № 22, пункт 271) про захист певних прав споживачів та про відповідальність за збитки, завдані небезпечним продуктом, клієнт має право повернути товар у межах 14 днів з дати поставки, без уточнення причин виходу з контракту, відповідно до правил, що стосуються дистанційних контрактів. Закони, що застосовуються в таких випадках, застосовуються виключно до приватних клієнтів, які купують товари виключно для некомерційного використання. Повернуті товари та аксесуари приймаються лише у випадку, якщо вони є повними, непошкодженими та в "новому" стані. Згідно з вищезазначеними положеннями, такі послуги не можуть претендувати на повернення на зазначених вище умовах: контракти на послуги, ціна яких або відшкодування визначаються виключно коливанням цін на фінансовому ринку; послуги з характеристиками, чітко визначеними клієнтом у порядку, який він розмістив; або послуги, суворо пов'язані із самим клієнтом; послуги, які з-за їхнього характеру не можуть бути повернуті або предмет яких швидко погіршується. Якщо замовник має намір розірвати договір, товар повинен бути повернутий за рахунок клієнта за наступною адресою: Garden Seeds Market, ul. Pokoju 24, 21-500 Biała Podlaska, Польща. Товари повинні бути перевірені на ринку садових культур протягом двох робочих днів. Якщо товар відповідає вимогам, зазначеним у цьому пункті, кредитний лист видається Садовим ринком. Оригінал кредитної записки разом з копією надсилається замовнику шляхом зареєстрованої пріоритетної пошти. Замовник зобов'язаний повернути підписану копію рахунку-коректури рекомендованим листом. Після того, як магазин отримав підписану копію кредитної ноти, магазин повинен відшкодувати суму, що надійшла на банківський рахунок, визначений замовником протягом семи робочих днів.

15. При отриманні вантажу від поштової служби або кур'єрської компанії, клієнт повинен перевірити, чи не було пошкоджено вантаж під час процесу доставки. Ринок садових насіння рекомендує звернути особливу увагу на стрічки та ущільнення, що забезпечують доставку. Якщо вантаж прийшов пошкоджений або ущільнені або стрічки були розірвані, клієнту рекомендується відмовитися від прийому вантажу, скласти протокол збитку в присутності кур'єра і зв'язатися з продавцем (Садовий ринок). якомога. Якщо клієнт не визнає жодного збитку або відсутнього товару після отримання товару, це може негативно вплинути на будь-яку скаргу, яку клієнт може побажати подати в майбутньому стосовно товарів, які були пошкоджені або викрадені в процесі доставки.

16. Будь-яка інформація, опублікована в інтернет-магазині Market Seeds Market, не є пропозицією згідно з Цивільним кодексом Польщі. При оформленні замовлення на сайті клієнт пропонує пропозицію придбати товар на умовах, зазначених на сторінці опису товару.

Інтернет-магазин Garden Seeds Market залишає за собою право відмовитися від виконання замовлення, якщо відомий запис клієнта не є ні кредитоспроможним, ні надійним.

18. Kwiat Kwiatów Marcin Sikora із зареєстрованим офісом за адресою: вул. Sulejkowska 56/58 lok. 215, 04-157 Варшава, Польща є юридичним адміністратором бази даних клієнтів, обробленої Інтернет-магазином Market Seeds Market. Дані клієнта використовуються для виконання замовлень і, отже, можуть бути надані суб'єктам, які відповідають за доставку товарів клієнтам, а в разі продажу розстрочок - установам, які беруть участь у покупці. Клієнти мають право на доступ і змінювати свої персональні дані. Дані подаються добровільно.

19. Клієнт погоджується надіслати свою адресу електронної пошти: iatwiat Kwiatów Marcin Sikora зі своїм зареєстрованим офісом у Варшаві, Polnad і погоджується, що їхні персональні дані можуть бути оброблені Інтернет-магазином Market Garden Seeds, щоб заповнити опитування думки до магазину (відповідно до Закону про захист даних від 28 серпня 1997 року).

21. Ці Умови використання визначають правила використання інтернет-магазину Market Seeds Market. Розміщення та підтвердження замовлення означає, що клієнт приймає правила та інформацію, що містяться в Умовах використання.

22. Професійні організації, визначені Законом про насінництво від 9 листопада 2012 р. (Польський журнал законів - Dz. U. від 2021 р., Ст. 129), зобов’язані повідомляти магазин про свій статус не пізніше дня покупки. Невиконання цього зобов’язання призводить до кваліфікації даного суб’єкта господарювання як непрофесійного у розумінні вищезгаданого закону.

Оплата

Перш ніж здійснити покупку в нашому магазині, переконайтеся, що у вас є достатньо коштів для оплати придбаних товарів та відповідних витрат на доставку.

Доступні способи оплати: PayPal (бажано, забезпечує швидку доставку), кредитну картку, банківський переказ.

Оплата здійснюється протягом 4 днів з моменту покупки.

Доставка

Всі наші насіння ретельно упаковуються в міхур або прокладені оболонки, що значно знижує ризик пошкодження насіння (наприклад, штампувальною машиною).

Кожен пакет розсилається не пізніше, ніж за 2 робочих дні після отримання платежу.

Насіння доставляється Poczta Polska (Польська пошта) за пріоритетною поштою з очікуваним часом доставки від 2 до 5 робочих днів. Інші товари доставляються кур'єрською службою з очікуваними термінами доставки від 2 до 10 днів, як зазначено у розділі " Відвантаження та доставка" розділ .

Всі відправлення поштою або кур'єрською службою зареєстровано з метою підвищення достовірності та безпеки доставки. Завдяки цьому нам надано номер для відстеження, що дозволяє відстежувати ваш пакет.

Повернення та скарги

Покупець має право повернути невикористані та невідкриті товари, придбані протягом 14 днів, однак покупець зобов'язаний покрити витрати на повернення товарів.

Скарги подаються у письмовій формі за допомогою електронної пошти. Листи-скарги повинні містити наступну інформацію: дані про покупця (ім'я та прізвище, ідентифікатор клієнта), ім'я (-и) предмета (-ів), що є предметом скарги, причина скарги та, якщо можливо, фотографії предмети, які підлягають скарзі, з номером партії.