• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Lietošanas noteikumi

Galvenā informācija

Šo vietni, kas pieejama vietnē www.gardenseedsmarket.com, vada Swiat Kwiatow (Nodokļu identifikācijas numurs, NIP: 537-220-80-01) no tās reģistrētās adreses Varšavā 04-157, Sulejkowska 56/58/215, Polija un reģistrēts uzņēmēju reģistrā ar numuru 10/65/18535, kura pamatdarbība ir minēta kā tirdzniecības sēklas un augu pavairošanas materiāli.

 

Lietošanas noteikumi

1. “Dārza sēklu tirgus” ir tiešsaistes mazumtirdzniecības veikals. Pasūtījumi tiek pieņemti tiešsaistē vietnē: www.gardenseedsmarket.com.

2. Visi dārza sēklu tirgus interneta veikalā piedāvātie produkti ir jauni un neizmantoti, bez fiziskiem un juridiskiem defektiem un ir likumīgi ievesti Polijas tirgū.

3. Visas cenas, kas norādītas Garden Seeds Market interneta veikalā, ietver PVN. Par katru pirkumu tiek izsniegts PVN rēķins.

4. Katrs pirkums tiek piegādāts nosūtot ar kurjeru, pastu. Pasūtītājs sedz piegādes izmaksas, kā norādīts sūtījumā sadaļā .

5. Ja piegādes laiki vai atbilstošās iepakošanas un piegādes metodes atšķiras katrai no izvēlētajām precēm, Garden Seeds Market patur tiesības sadalīt pasūtījumu atsevišķos sūtījumos. Šādā gadījumā kopējās piegādes izmaksas nemainās. Ja pircējs nolemj atcelt daļu pasūtījuma, sūtījuma izmaksas var samazināt proporcionāli.

6. Dārza sēklu tirgus pieņem šādas maksājumu metodes:

  • Tiešsaistes maksājums - maksājumu veic PayPal (Europe) S.à rl et Cie, SCA (RCS Luxembourg B 118 349)
  • Kredītkarte (Visa, Mastercard) - katrs kredītkartes maksājums ir drošs un PayPal pilnvarots (lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādes laiks var atšķirties). Kad dārza sēklu tirgus saņems maksājuma apstiprinājumu, pasūtījumstikssagatavots nosūtīšanai.


7. Garden Seeds Market tiešsaistes veikals patur tiesības ierobežot maksāšanas metodes,atceļot noteiktu maksāšanas metodi dažām precēm,kas tiek piedāvāta vietnē www.gardenseedsmarket.com.

8. Preces tiek nosūtītas pirmajā darbdienā pēc maksājuma saņemšanas dienas. Pasūtījuma izpildīšana parasti notiek no 3 līdz 10 dienām no pasūtījuma iesniegšanas datuma www.gardenseedsmarket.com.

Ja pasūtījuma izpildes laiks ir jāpagarina, Garden Seeds Market tiešsaistes veikals sazināsies ar pircēju, lai informētu viņu par kavēšanos un apstiprinātu pasūtījuma pabeigšanas datumu. Lūdzu, atcerieties, ka pasūtījuma izpildes laiks ir vienāds ar pasūtījuma apstrādi un nosūtīšanas sagatavošanas laiku PLUS piegādes laiku.

Ja jūs maksājat ar bankas pārskaitījumu, piegādes laiks tiks pagarināts par pārskaitījuma laiku; ja maksājat ar kredītkarti, piegādes laiks tiks pagarināts par laiku, kas vajadzīgs, lai maksājums tiktu apstiprināts maksājumu sistēmā.

Katrs sēklu sūtījums tiek piegādāts 3 līdz 13 dienu laikā pa pastu, un tas var atšķirties atkarībā no valsts, uz kuru sūtīts sūtījums. Piegādes laiks kurjerpasta sūtījumiem ir no 2 līdz 10 dienām, kā norādīts sūtījumā un piegādes laikā sadaļā . „Garden Seeds Market” interneta veikals neuzņemas atbildību par jebkādiem kavējumiem, ko izraisa pasta vai kurjeru uzņēmumi.

9. Uz produktiem attiecas ražotāja, importētāja vai pārdevēja Polijā derīga garantija. Saskaņā ar Polijas Civilkodeksa 10. pantu par īpašiem patērētāju pārdošanas noteikumiem ar turpmākiem grozījumiem, Garden Seeds Market interneta veikals ir atbildīgs par preču neatbilstību līgumam divus gadus, sākot no iegādes datums. Klients zaudē savas tiesības, kā norādīts iepriekš minētajā sadaļā, ja viņš divu mēnešu laikā pēc problēmas vai vainas atklāšanas nepaziņo veikalam. Pārdošanas gadījumā, kas nav uzskatāms par pārdošanu patērētājam, nepiemēro Polijas Civilkodeksa 556-576. Iedaļā iekļautos noteikumus.

10. Gadījumā, ja preces neatbilst aprakstam un / vai līgumam, preces, uz kurām attiecas sūdzība, jāatgriež kopā ar sūdzības aprakstu un ieteikumu par sūdzības atrisināšanu Garden Seeds Market uz šādu adresi : Dārza sēklu tirgus, ul. Pokoju 24, 21-500 Biała Podlaska, Polija.

11. Ierosinot veidu, kā Garden Seeds Market sūdzību atrisināt, klientam ir tiesības bez maksas apmainīt preces, lai tās atbilstu līgumam, ja vien apmaiņa nav iespējama vai radītu pārmērīgas izmaksas. Ja veikals neva rnovērst sūdzību apmaiņā, klientam ir tiesības pieprasīt atlaidi vai ir tiesības izbeigt līgumu.

12. Veikals atbild uz klienta sūdzību divu darbdienu laikā pēc sūdzības saņemšanas dienas.Par sūdzības iesniegšanas datumu tiek uzskatīta diena,kad sūdzība ir nosūtīta uz veikalu. Ja trešās puses uzņēmumam ir jāveic specializēta izpēte saistībā ar sūdzību, Garden Seeds Market sūdzības iesniegšanas datumu var pagarināt par 14 dienām. Ja 14 dienu laikā veikals nav atbildējis uz klienta sūdzību, sūdzība tiek uzskatīta par derīgu un pieņemta Garden Seeds Market.

13. Jebkurā no iepriekšminētajiem gadījumiem, ja sūdzības atrisināšana ir saistīta ar jauna vai fiksēta produkta piegādi, piegādes izmaksas sedz veikals. Atgrieztām precēm, par kurām iesniegta sūdzība, jābūt skaidri un redzami marķētām vai marķētām ar “SŪDZĪBU”. Mūsu noliktava nepieņem preces bez šādas etiķetes vai marķējuma.

14. Saskaņā ar 2.panta 2.punktu (likumu žurnāls Nr. 22, 271. punkts) par patērētāju tiesību aizsardzību un par atbildību par kaitējumu, ko radījis bīstams produkts, klientam ir tiesības atgriezt preces 14 dienas pēc piegādes datuma, nenorādot iemeslus atteikumam no līguma saskaņā ar noteikumiem par distances līgumiem. Šādos gadījumos piemērojamie tiesību akti attiecas tikai uz privātiem, individuāliem klientiem, kuri pērk preces tikai nekomerciālai lietošanai. Atgrieztās preces un piederumus pieņem tikai tad, ja tie ir pilnīgi, nebojāti un “jaunā” stāvoklī. Saskaņā ar iepriekšminētajiem noteikumiem turpmāk minētie pakalpojumi nevar pretendēt uz iepriekš minētajiem noteikumiem: pakalpojumu līgumi, kuru cenu vai atlīdzību nosaka tikai cenu svārstības finanšu tirgū; pakalpojumi, kuru raksturojums ir skaidri norādīts klientarīkojumā; vai pakalpojumi, kas ir cieši saistīti ar klientu; pakalpojumiem, ka to rakstura dēļ nevaratgrieztivai kuru priekšmets strauji pasliktinās. Ja klients plāno izbeigt līgumu, preces ir jāatdodpēc klienta izmaksāmuz šādu adresi: Garden Seeds Market, ul. Pokoju 24, 21-500 Biała Podlaska, Polija. Dārza sēklu tirgus pārbauda precesdivu darbdienu laikā. Ja preces atbilst šajā punktā noteiktajiem noteikumiem, dārza sēklu tirgus izsniedz kredītkarti. Kredītkartes oriģinālu kopā ar kopiju nosūta klientam ar reģistrētu prioritāro pastu.Klientam ir jāatdod parakstīta korekcijas rēķina kopija ar ierakstītu pastu. Pēc tam, kad veikals ir saņēmis parakstīto kredītkartes norakstu, veikals sedz naudas summu, ko sedzis klienta norādītais bankas konts septiņu darbdienu laikā.

15. Saņemot sūtījumu no pasta vai kurjera uzņēmuma, klients pārbauda, vai sūtījums nav bojāts piegādes procesa laikā. Dārza sēklu tirgus iesaka pievērst īpašu uzmanību lentēm un plombām, kas nodrošina sūtījumu. Ja sūtījums ir bojāts vai ja plombas vai lentes ir bojātas, klientam ieteicams atteikt sūtījuma pieņemšanu, kurjera klātbūtnē sastādīt bojājumu protokolu un sazināties ar pārdevēju (dārza sēklu tirgus),tiklīdz tas ir iespējams.Ja klients nesaņem nekādus bojājumus vai trūkst preces no pasūtījuma preču saņemšanas, tas var negatīvi ietekmēt jebkuru sūdzību,ko klients var vēlēties iesniegt nākotnē attiecībā uz precēm, kas bojātas vai nozagtas piegādes procesā.

16. Jebkura informācija, kas publicēta „Garden Seeds Market” interneta veikalā, nav piedāvājums saskaņā ar Polijas Civilkodeksu. Veicot pasūtījumu, izmantojot tīmekļa vietni, klients piedāvā piedāvājumu iegādāties produktu saskaņā ar noteikumiem, kas norādīti konkrētajā produkta apraksta lapā.

17. Garden Seeds Market tiešsaistes veikals patur tiesības atteikties izpildīt pasūtījumu, ja zināms klienta ieraksts nav ne kredītspējīgs, ne uzticams.

18. Świat Kwiatów Marcin Sikora ar juridisko adresi šādā adresē: ul. Sulejkowska 56/58 lok. 215, 04-157 Varšava, Polija ir juridiskā administratora klientu datu bāze, ko apstrādā Garden Seeds Market interneta veikals. Klientu dati tiek izmantoti pasūtījumu izpildei, un tādēļ tos var iesniegt vienībām, kas atbild par preču piegādi klientiem, un, gadījumā, ja tiek veiktas iemaksas, - iestādēm, kas piedalās pirkumā. Klientiem ir tiesības piekļūt saviem personas datiem un tos mainīt. Dati tiek iesniegti brīvprātīgi.

19. Klients piekrīt iesniegt savu e-pasta adresi: Świat Kwiatów Marcin Sikora, kuras juridiskā adrese ir Varšavā, Polnadā, un piekrīt, ka viņu personas datus var apstrādāt Garden Seeds Market tiešsaistes veikalā, lai pabeigtu viedokļu aptauju uz veikalu (saskaņā ar 1997. gada 28. augusta Datu aizsardzības likumu).

21. Šie Lietošanas noteikumi nosaka Dārza sēklu tirgus tiešsaistes veikala izmantošanas noteikumus. Pasūtījuma izvietošana un apstiprināšana nozīmē, ka klients piekrīt lietošanas noteikumos ietvertajiem noteikumiem un informācijai.

Maksājums

Pirms pirkuma veikšanas mūsu veikalā, lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu kontā ir pietiekami daudz naudas, lai samaksātu par iegādātajām precēm un attiecīgajām piegādes izmaksām.

Pieejamās maksāšanas metodes: PayPal (vēlamais, nodrošina ātrāko piegādi), kredītkarte, bankas pārskaitījums.

Maksājums jāveic 4 dienu laikā pēc iegādes.

Piegāde

Visas mūsu sēklas ir rūpīgi iepakotas burbulis vai polsterētas aploksnes, kas ievērojami samazina sēklu bojājumu risku (piemēram, ar štancēšanas iekārtu).

Katra pakete tiek nosūtīta ne vēlāk kā 2 darba dienas pēc maksājuma saņemšanas.

Sēklas Poczta Polska (Polijas pasts) piegādā ar prioritārajiem sūtījumiem ar paredzamo piegādes laiku no 3 līdz 13 darba dienām. Tikai sēklu sūtījumu gadījumā piegādes izmaksas ir tikai 1,45 mārciņas neatkarīgi no valsts, kurā pasūtījums ir nosūtīts. Citas preces tiek piegādātas ar kurjerpasta starpniecību, un paredzamais piegādes laiks ir no 2 līdz 10 dienām, kā norādīts sūtījumā un piegādē sadaļā .

Visi sūtījumi pa pastu vai ar kurjeru tiek reģistrēti, lai palielinātu piegādes drošību. 

Atgriešana un sūdzības

Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt neizmantotos un neatvērtos priekšmetus, taču pircējam ir pienākums segt preču atgriešanas izmaksas.

Sūdzības jāiesniedz rakstiski, izmantojot elektronisko pastu. Sūdzības vēstulēs jāiekļauj šāda informācija: pircēja informācija (vārds un uzvārds, klienta ID), preces (-u) nosaukums (-i), uz kuru (-iem) attiecas sūdzība, sūdzības cēlonis un, ja iespējams, fotogrāfijas vienumi, uz kuriem attiecas sūdzība, un partijas numurs ir redzams.