• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Naudojimo sąlygos

Bendra informacija

Šią svetainę, kurią galima rasti adresu www.gardenseedsmarket.com, valdo „Swiat Kwiatow“ (mokesčių mokėtojo kodas, NIP: 537-220-80-01) iš registruoto adreso Varšuvoje 04-157, Sulejkowska 56/58/215, Lenkijoje ir užregistruotas verslininkų registre, kurio numeris 10/65/18535, o pagrindinė operacinė veikla yra įtraukta į prekybos sėklas ir augalų dauginimo medžiagas.

 

Naudojimosi sąlygos

1. „Garden Seeds Market“ yra internetinė parduotuvė. Užsakymai priimami internete: www.gardenseedsmarket.com.

2. Visi „Garden Seeds Market“ internetinėje parduotuvėje siūlomi produktai yra nauji ir nepanaudoti, be fizinių ir teisinių defektų ir teisėtai pristatyti į Lenkijos rinką.

3. Visos „Garden Seeds Market“ internetinėje parduotuvėje nurodytos kainos yra su PVM. Kiekvienam pirkimui išduodama PVM sąskaita faktūra.

4. Kiekvieną pirkinį siunčia paštu per specializuota kurjerių tarnyba. Klientas prisiima pristatymo išlaidas, kaip nurodyta Siuntimas ir pristatymas skyriuje .

5. Jei pristatymo laikas arba atitinkami pakavimo ir pristatymo būdai skirtingoms pasirinktoms prekėms skiriasi, „Garden Seeds Market“ pasilieka teisę padalyti užsakymą į atskiras siuntas. Tokiu atveju bendra siuntimo kaina neturi keistis. Jei pirkėjas nusprendžia atšaukti dalį užsakymo, siuntimo kaina gali būti proporcingai sumažinta.

6. Sodo sėklų rinka priima šiuos mokėjimo būdus:

  • Mokėjimas internetu - mokėjimą atlieka „PayPal“ (Europa) S.à rl et Cie, SCA (RCS Luxembourg B 118 349)
  • Kreditinė kortelė (Visa, Mastercard) - kiekvienas kredito kortelės mokėjimas yra saugus ir įgaliotas „PayPal“ (atkreipkite dėmesį, kad apdorojimo laikas gali skirtis). Kai sodo sėklų rinka gauna patvirtinimą apie mokėjimą, užsakymas yra paruoštas vežimui.


7. „Garden Seeds Market“ internetinė parduotuvė pasilieka teisę apriboti mokėjimo būdus, išjungdama tam tikrą mokėjimo būdą kai kuriems produktams, siūlomiems adresu www.gardenseedsmarket.com.

8. Prekės siunčiamos pirmąją darbo dieną po to, kai buvo gautas mokėjimas. Užsakymo užbaigimas paprastai trunka nuo 3 iki 10 dienų nuo užsakymo pateikimo dienos adresu www.gardenseedsmarket.com.

Jei užsakymo užbaigimo laikas turi būti pratęstas, „Garden Seeds Market“ internetinė parduotuvė susisieks su pirkėju, kad informuotų jį apie vėlavimą ir patvirtintų pakeistą užsakymo užbaigimo datą. Atminkite, kad užsakymo užbaigimo laikas lygus užsakymo apdorojimui ir siuntimo paruošimo laikui Plius pristatymo laikas.

Jei mokate banko pavedimu, pristatymo laikas bus pailgintas laiku, skirtu pervesti pinigus; jei mokate kreditine kortele, pristatymo laikas bus pratęstas tiek laiko, kiek reikia mokėjimo sistemai patvirtinti.

Kiekvienas sėklų gabenimas pristatomas paprastai per 3–13 dienas paštu ir gali skirtis priklausomai nuo šalies, į kurią siunčiamas paketas. Pristatymo laikas pristatant krovinį siuntimo paslaugą užtrunka nuo 2 iki 10 dienų, kaip nurodyta Siuntime ir Pristatymas skyriuje . „Garden Seeds Market“ internetinė parduotuvė neprisiima atsakomybės už bet kokius vėlavimus, kuriuos sukelia pašto ar kurjerių įmonės.

9. Produktai yra padengti gamintojo, importuotojo arba pardavėjo Lenkijoje galiojančia garantija. Pagal 2002 m. Liepos 27 d. Lenkijos civilinio kodekso 10 straipsnį dėl konkrečių vartotojų pardavimo sąlygų su vėlesniais pakeitimais, „Garden Seeds Market“ internetinė parduotuvė atsako už prekių neatitikimą sutarčiai dvejus metus nuo pirkimo datos. Klientas praranda savo teises, kaip nurodyta pirmiau minėtame skyriuje, jei jis per du mėnesius nuo problemos ar gedimo nustatymo nepraneša parduotuvei. Pardavimo atveju, kuris neatitinka vartotojo pardavimo, netaikomos Lenkijos civilinio kodekso 556-576 skirsniuose pateiktose taisyklėse.

10. Jei prekės neatitinka aprašymo ir (arba) sutarties, prekės, kurioms taikomas skundas, turėtų būti grąžintos kartu su skundo aprašymu ir pasiūlymu dėl „Garden Seeds Market“ skundo sprendimo šiuo adresu : Sodo sėklų rinka, ul. Pokoju 24, 21-500 Biała Podlaska, Lenkija.

11. Siūlydamas būdus, kaip išspręsti „Garden Seeds Market“ skundą, klientas turi teisę keistis prekėmis taip, kad jos atitiktų sutartį nemokamai, išskyrus atvejus, kai keitimas neįmanomas arba dėl to atsirastų pernelyg didelių išlaidų. Jei parduotuvė negali ištaisyti skundo mainais, klientas turi teisę reikalauti nuolaidos arba turi teisę nutraukti sutartį.

12. Parduotuvė atsako į klientų skundą per dvi darbo dienas nuo skundo gavimo. Skundo pristatymo į parduotuvę data laikoma skundo pateikimo data. Jei trečioji šalis turi atlikti specialų tyrimą dėl skundo, skundo pateikimo data „Garden Seeds Market“ gali būti pratęsta 14 dienų. Jei per 14 dienų parduotuvė neatsakė į kliento skundą, skundas laikomas galiojančiu ir priimtas „Garden Seeds Market“.

13. Bet kuriame iš pirmiau minėtų atvejų, jei skundo sprendimas susijęs su naujo ar fiksuoto produkto pristatymu, laivybos išlaidas padengia parduotuvė. Grąžinamos prekės, dėl kurių pateikiamas skundas, turi būti aiškiai pažymėtos arba pažymėtos „SKUNDAS“. Mūsų saugykla nepriima prekių, neturinčių tokios etiketės ar žymėjimo.

14. Pagal 2 straipsnio 2 dalį (Įstatymų leidinio Nr. 22, 271 punktas) dėl tam tikrų vartotojų teisių apsaugos ir atsakomybės už žalą, kurią sukelia pavojingas produktas, klientas turi teisę grąžinti prekes 14 dienų nuo pristatymo dienos, nenurodant priežasties, dėl kurios atsisakoma sutarties, pagal nuotolinės prekybos sutartis. Tokiais atvejais taikytina teisė taikoma tik privatiems, individualiems klientams, kurie perka prekes tik nekomerciniam naudojimui. Grąžinamos prekės ir priedai priimami tik tada, kai jie yra išsamūs, nepažeisti ir nepanaudoti. Remiantis pirmiau minėtais reglamentais, šios paslaugos neatitinka pirmiau minėtų sąlygų grąžinimo: prekių ir paslaugų sutartys, kurių kaina arba kompensacija nustatoma tik dėl kainų svyravimo finansų rinkoje; prekės, kurių charakteristikas aiškiai nurodo klientas, kaip nurodė jis; arba prekės, kurios yra glaudžiai susijusios su klientu; prekės, kurios dėl jų pobūdžio negali būti grąžintos arba kurios buvo pažeistos arba pablogėjo jų kokybė. Jei klientas ketina nutraukti sutartį, prekės turi būti grąžinamos kliento sąskaita tokiu adresu: Garden Seeds Market, ul. Pokoju 24, 21-500 Biała Podlaska, Lenkija. Prekes „Garden Seeds Market“ patikrina per dvi darbo dienas. Jei prekės atitinka. Kredito pažymos originalas kartu su kopija klientui išsiunčiamas registruotu prioritetiniu paštu. Klientas grąžina pasirašytą kredito pažymos kopiją ir privalo išsiųsti ją atgal registruotu paštu. Parduotuvei gavus pasirašytą kredito pažymos kopiją, parduotuvė per septynias darbo dienas grąžina mokėtiną sumą į kliento nurodytą banko sąskaitą..

15. Gavęs siuntą iš pašto tarnybos ar kurjerių įmonės, klientas patikrina, ar pristatymo metu siunta nebuvo pažeista. „Garden Seeds Market“ rekomenduoja ypatingą dėmesį skirti juostoms ir plomboms, užtikrinančioms siuntą. Jei vežimas buvo sugadintas arba, jei plombos ar juostos buvo pažeistos, klientui patariama atsisakyti priimti siuntą, surašyti žalos protokolą dalyvaujant kurjeriui ir kuo greičiau susisiekti su pardavėju („Garden Seeds Market“). Jei klientas, gavęs užsakymo prekes, nepripažįsta jokios žalos ar trūkstamų prekių, jis gali neigiamai paveikti bet kokį skundą, kurį klientas gali pateikti ateityje dėl prekių, kurios buvo pažeistos ar pavogtos pristatymo procese.

16. Bet kokia informacija, paskelbta „Garden Seeds Market“ internetinėje parduotuvėje, nėra pasiūlymas pagal Lenkijos civilinį kodeksą. Pateikdamas užsakymą naudodamasis svetaine, klientas pateikia pasiūlymą pirkti produktą pagal sąlygas, nurodytas konkrečiame produkto aprašymo puslapyje.

17. „Garden Seeds Market“ internetinė parduotuvė pasilieka teisę atsisakyti atlikti užsakymą, jei žinomas kliento įrašas nėra nei kreditingas, nei patikimas.

18. Świat Kwiatów Marcin Sikora, kurios registruota buveinė yra adresu: ul. Sulejkowska 56/58 lok. 215, 04-157 Varšuva, Lenkija yra „Garden Seeds Market“ internetinės parduotuvės tvarkomos klientų duomenų bazės teisinis administratorius. Klientų duomenys naudojami užsakymams užbaigti, todėl jie gali būti pateikti subjektams, atsakingiems už prekių pristatymą klientams, o pardavimo atveju - ir pirkim dalyvaujančioms institucijoms. Klientai turi teisę susipažinti ir keisti savo asmens duomenis. Duomenys pateikiami savanoriškai.

19. Klientas sutinka pateikti savo elektroninio pašto adresą: Świat Kwiatów Marcin Sikora, kurios registruota buveinė yra Varšuvoje, Lenkijoje, ir sutinka, kad jų asmens duomenis gali tvarkyti „Garden Seeds Market“ internetinė parduotuvė, kad galėtų atlikti nuomonės tyrimą apie parduotuvę (pagal 1997 m. rugpjūčio 28 d. Duomenų apsaugos įstatymą).

21. Šiose Naudojimo sąlygose nustatytos „Garden Seeds Market“ internetinės parduotuvės naudojimo taisyklės. Pavedimas ir užsakymo patvirtinimas reiškia, kad klientas sutinka su taisyklėmis ir informacija, įtraukta į Naudojimo sąlygas.

22. Profesiniai subjektai, apibrėžti 2012 m. Lapkričio 9 d. Sėklos auginimo įstatyme (Lenkijos įstatymų leidinys - 2021 m. Dz. U., 129 punktas), privalo informuoti parduotuvę apie savo statusą ne vėliau kaip pirkimo dieną. Šio įsipareigojimo nesilaikymas reiškia, kad tam tikras subjektas laikomas neprofesionaliu, kaip apibrėžta pirmiau minėtame įstatyme.

Mokėjimas

Prieš pirkdami parduotuvėje, įsitikinkite, kad turite pakankamai lėšų savo sąskaitoje, kad galėtumėte sumokėti už įsigytas prekes ir atitinkamas pristatymo išlaidas.

Galimi mokėjimo būdai: „PayPal“ (pageidaujama, užtikrina greičiausią pristatymą), kredito kortelė, banko pavedimas.

Mokėjimas turi būti atliktas per 4 dienas nuo pirkimo datos.

Pristatymas

Visos mūsų sėklos yra kruopščiai supakuotos į burbuliukus arba paminkštintus vokus, kurie žymiai sumažina sėklų sugadinimo riziką (pvz., Štampavimo mašina).

Kiekvienas paketas išsiunčiamas ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo mokėjimo gavimo.

Sėklas „Poczta Polska“ (Lenkijos paštas) siunčia pirmenybiniu paštu su numatomu pristatymo laiku nuo 3 iki 13 darbo dienų. Kitos prekės pristatomos per kurjerių tarnybą, kurių numatomi pristatymo terminai svyruoja nuo 2 iki 10 dienų, kaip nurodyta Siuntimas ir Pristatymas skyriuje .

Visos siuntos, siunčiamos paštu arba per kurjerį, yra registruojamos, kad būtų padidintas tiekimo patikimumas ir saugumas.

Grąžinimas ir skundai

Pirkėjas turi teisę grąžinti nepanaudotas ir neatidarytas prekes, įsigytas per 14 dienų, tačiau pirkėjas privalo padengti prekių grąžinimo išlaidas.

Skundai turi būti pateikiami raštu elektroniniu paštu. Skundo laiškuose turi būti pateikta tokia informacija: informacija apie pirkėją (vardas ir pavardė, kliento tapatybė), prekės (-ių) pavadinimas (-ai), kuriam (-iems) pateikiamas skundas, skundo priežastis ir, jei įmanoma, nuotraukos elementai, dėl kurių skundas pateikiamas su partijos numeriu.