• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kasutustingimused

Üldine informatsioon

Seda veebilehte, mis on kättesaadav aadressil www.gardenseedsmarket.com, haldab Swiat Kwiatow (maksukohustuslase number, NIP: 537-220-80-01) oma registreeritud aadressist Varssavis 04-157, Sulejkowska 56/58/215, Poolas ja Poolas. registreeritud ettevõtjate registris numbri 10/65/18535 all, mille põhitegevus on loetletud seemnete ja taimede paljundusmaterjalina.

 

Kasutustingimused

1. „Garden Seeds Market” on veebipood. Tellimused aktsepteeritakse võrgus järgmisel veebilehel: www.gardenseedsmarket.com.

2. Kõik Garden Seeds Marketi veebipoes pakutavad tooted on uued ja kasutamata, vabad füüsilistest ja juriidilistest puudustest ning on seaduslikult Poola turul.

3. Kõik Garden Seeds Marketi veebipoes loetletud hinnad sisaldavad käibemaksu. Iga ostu puhul väljastatakse käibemaksuga arve.

4. Iga ostu saadab Post poolt pakutav spetsiaalne kullerteenus. Klient kannab kohaletoimetamise ja tarne kohased tarnekulud lõik .

5. Kui tarneajad või asjakohased pakendamis- ja tarnimisviisid on valitud objektide puhul erinevad, jätab Garden Seeds Market endale õiguse tellimus eraldi jaotada. Sellisel juhul ei tohi saadetise kogumaksumus muutuda. Kui ostja otsustab osa tellimusest tühistada, võib saadetise maksumust proportsionaalselt vähendada.

6. Aiaseemnete turg aktsepteerib järgmisi makseviise:

  • Online makse - makset haldab PayPal (Europe) S.à rl et Cie, SCA (RCS Luxembourg B 118 349)
  • Krediitkaart (Visa, Mastercard) - iga krediitkaardi makse on turvaline ja PayPali poolt volitatud (pange tähele, et töötlemisaeg võib erineda). Kui Garden Seeds Market saab makse kinnituse, on tellimus valmis saatmiseks.


7. Garden Seeds Marketi veebipood jätab endale õiguse piirata maksemeetodeid, blokeerides teatud maksemeetodi mõnede toodete puhul, mida pakutakse aadressil www.gardenseedsmarket.com.

8. Kaup lähetatakse esimesel tööpäeval pärast makse laekumist. Tellimuse täitmine kestab tavaliselt 3 kuni 10 päeva alates tellimuse esitamise kuupäevast aadressil www.gardenseedsmarket.com.

Kui tellimuse täitmise aega on vaja pikendada, võtab Garden Seeds Marketi poe ostjaga ühendust, et teavitada teda viivitusest ja kinnitada tellimuse täitmise lõppkuupäeva. Pidage meeles, et tellimuse täitmise aeg võrdub tellimuste töötlemise ja saadetise ettevalmistamise ajaga PLUS tarneaeg.

Kui maksate pangaülekandega, pikendatakse tarneaega ülekantava raha eest; kui maksate krediitkaardiga, pikendatakse tarneaega maksesüsteemi poolt maksesüsteemi poolt lubatud aja võrra.

Iga seemne vedu toimub tavaliselt 3-13 päeva jooksul posti teel ja võib erineda sõltuvalt riigist, kuhu pakett saadetakse. Kullerteenusega veetavate kaupade tarnetähtaeg on 2–10 päeva vastavalt saadetise ja tarne tingimustele lõik . Garden Seeds Marketi veebipood ei vastuta posti- või kullerfirmade põhjustatud viivituste eest.

9. Tooted on kaetud tootja, importija või müüja poolt Poolas kehtiva garantiiga. Vastavalt Poola tsiviilseadustiku 27. juuli 2002. aasta paragrahvile 10, milles käsitletakse tarbija müügi konkreetseid tingimusi ja hilisemaid muudatusi, vastutab Garden Seeds Marketi veebipood kauba mittevastavuse eest lepinguga kahe aasta jooksul alates ostu kuupäev. Kui klient ei teata kauplusele kahe kuu jooksul pärast probleemi või vea avastamist, kaotab klient eespool nimetatud sektsioonis märgitud õigused. Müügi korral, mis ei vasta tarbija müügiks, ei kohaldata Poola tsiviilseadustiku paragrahvides 556-576 sisalduvaid eeskirju.

10. Kauba kirjelduse ja / või lepinguga mittevastavuse korral tuleb kaebuse esemeks olevad kaubad tagastada koos kaebuse kirjeldusega ja ettepanekuga Garden Seeds Market'i kaebuse lahendamiseks järgmisele aadressile : Garden Seeds Market, ul. Pokoju 24, 21-500 Biała Podlaska, Poola.

11. Soovitades, kuidas Garden Seeds Market kaebust lahendada, on kliendil õigus kaupa vahetada nii, et need oleksid lepinguga tasuta, välja arvatud juhul, kui vahetamine on võimatu või põhjustaks ülemääraseid kulusid. Kui kauplus ei saa kaebust vahetada, on kliendil õigus nõuda allahindlust või on õigus leping lõpetada.

12. Kauplus peab vastama kliendikaebusele kahe tööpäeva jooksul pärast kaebuse saamist. Kaebuse kättetoimetamise kuupäev loetakse kaebuse esitamise kuupäevaks. Kui kolmanda osapoole ettevõte peab seoses kaebusega läbi viima eriuuringuid, võib Garden Seeds Market'i kaebuse esitamise kuupäeva pikendada 14 päeva võrra. Kui 14 päeva jooksul ei ole kauplus kliendi kaebusele vastanud, loetakse kaebus kehtivaks ja Garden Seeds Market aktsepteerib.

13. Kui ülalnimetatud juhtudel on kaebuse lahendamine seotud uue või fikseeritud toote tarnimisega, kannab veokulud kauplus. Kaebuse esemeks olevad tagastatud kaubad peavad olema selgelt ja nähtavalt märgistatud või tähistatud „kaebusega”. Meie hoidla ei aktsepteeri sellist märgist või märgistusteta kaupa.

14. Vastavalt tarbijaõiguse teatavate õiguste kaitse ja ohtliku toote tekitatud kahju eest vastutava artikli 2 (§ 22, punkt 271) 2. jaole on kliendil õigus tagastada kaup 14 päeva alates tarnekuupäevast, täpsustamata lepingust taganemise põhjuseid, vastavalt kauglepingute eeskirjadele. Sellisel juhul kohaldatav õigus kehtib ainult eraisikutele, kes ostavad kaupu üksnes mittekaubanduslikuks kasutamiseks. Tagastatud kaupu ja tarvikuid võib aktsepteerida ainult siis, kui need on täielikud, kahjustamata ja „uued”. Eespool nimetatud määruste kohaselt ei vasta järgnevad teenused ülaltoodud tingimustel tulu saamise tingimustele: teenuste lepingud, mille hind või tagasimaksmine sõltub üksnes hindade kõikumisest finantsturul; teenused, mille omadused on kliendi poolt selgelt näidatud tema poolt määratud järjekorras; või teenused, mis on kliendiga rangelt seotud; teenuseid, mida nende iseloomu tõttu ei saa tagastada või kelle teema halveneb kiiresti. Kui klient kavatseb lepingu lõpetada, tuleb kaup tagastada kliendi hinnaga järgmisel aadressil: Garden Seeds Market, ul. Pokoju 24, 21-500 Biała Podlaska, Poola. Garden Seeds Market kontrollib kaupa kahe tööpäeva jooksul. Kui kaup vastab käesolevas lõikes sätestatud eeskirjadele, väljastab Garden Seeds Market krediitkaardi. Krediitkaardi originaal ja koopia saadetakse kliendile registreeritud e-posti teel. Klient tagastab parandatud arve allkirjastatud koopia registreeritud kirjaga. Pärast seda, kui kauplus on kätte saanud allkirjastatud krediitkaardi koopia, tagastab kauplus kliendi poolt määratud pangakontole seitsme tööpäeva jooksul.

15. Postisaadetise või kullerfirma saadetise saamisel kontrollib klient, kas saadetis ei ole tarneprotsessi käigus kahjustatud. Garden Seeds Market soovitab pöörata erilist tähelepanu lindile ja tihendile, mis tagab saadetise. Kui saadetis on kahjustatud või kui plommid või lindid on purunenud, soovitatakse klientil saadetise vastuvõtmisest keelduda, koostada kulleri kohalolekul kahju protokoll ja võtta ühendust müüjaga (Garden Seeds Market) kohe kui võimalik. Kui klient ei teata tellimuse kauba kättesaamisel mingit kahju või puuduvat kaupa, võib see mõjutada negatiivselt kõiki kaebusi, mida klient võib tarneprotsessis kahjustatud või varastatud kaupade osas tulevikus esitada.

16. Kõik Garden Seeds Marketi veebipoes avaldatud andmed ei kujuta endast Poola tsiviilseadustiku kohast pakkumist. Tellimuse esitamisel veebilehe kaudu teeb klient pakkumise toote ostmiseks konkreetsel tootekirjelduse lehel toodud tingimustel.

17. Garden Seeds Marketi veebipood jätab endale õiguse tellimuse täitmisest keelduda, kui kliendi teadaolev rekord ei ole krediidivõimeline ega usaldusväärne.

18. Świat Kwiatów Marcin Sikora, kelle registrijärgne asukoht on järgmisel aadressil: ul. Sulejkowska 56/58 lok. 215, 04-157 Varssavi, Poola on Garden Seeds Marketi veebipoe poolt töödeldud kliendiandmebaasi õiguslik haldaja. Kliendiandmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks ja seetõttu võib selle esitada kauba tarnimise eest klientidele ja osamüügi korral ostus osalevatele asutustele. Kliendil on õigus oma isikuandmetele juurde pääseda ja neid muuta. Andmed esitatakse vabatahtlikult.

19. Klient nõustub esitama oma e-posti aadressi: Świat Kwiatów Marcin Sikora, kelle registrijärgne asukoht on Varssavis, Polnad ja nõustub, et nende isikuandmeid saab töödelda Garden Seeds Marketi veebipoes, et viia lõpule arvamusküsitlus kauplusesse (vastavalt 28. augusti 1997. aasta andmekaitseseadusele).

21. Käesolevad kasutustingimused sätestavad Garden Seeds Marketi veebipoe kasutamise reeglid. Tellimuse paigutamine ja kinnitamine tähendab, et klient aktsepteerib kasutustingimustes sisalduvaid reegleid ja teavet.

22. Professionaalsed üksused, mis on määratletud seemnetootmise seaduses 9. novembril 2012 (Polish Journal of Laws - Dz. U., 2021, punkt 129), on kohustatud kauplust oma staatusest teavitama hiljemalt ostupäeval. Selle kohustuse täitmata jätmise tagajärjel kvalifitseeritakse antud üksus mitteprofessionaalseks eespool nimetatud seaduse tähenduses.

Makse

Enne ostu sooritamist meie poes veenduge, et teie kontol on piisavalt raha ostetud esemete ja vastavate tarnekulude maksmiseks.

Kättesaadavad makseviisid: PayPal (eelistatud, tagab kiireima tarne), krediitkaart, pangaülekanne.

Makse tuleb tasuda 4 päeva jooksul pärast ostu sooritamist.

Kohaletoimetamine

Kõik meie seemned on hoolikalt pakitud mullide või polsterdatud ümbristesse, mis vähendavad oluliselt seemnete kahjustamise ohtu (nt tembeldusseadmega).

Iga pakett saadetakse hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist.

Seemned tarnitakse Poczta Polska poolt (Poola post) prioriteetsete posti teel, mille eeldatav tarneaeg on 3–13 tööpäeva. Muud kaubad toimetatakse kullerteenusega, mille eeldatavad tarneajad on 2-10 päeva, nagu on kindlaks määratud saadetises ja tarnes lõik .

Kõik saadetised posti või kullerteenusega registreeritakse, et suurendada kättetoimetamise kindlust ja turvalisust. 

Tagastamine ja kaebused

Ostjal on õigus tagastada 14 päeva jooksul ostetud kasutamata ja avamata esemed, kuid ostja on kohustatud tagastama kauba tagastamise kulud.

Kaebused tuleb esitada kirjalikult elektronposti teel. Kaebuste kirjad peaksid sisaldama järgmist teavet: ostja andmed (nimi ja perekonnanimi, kliendi ID), kaebuse esemeks olevate esemete nimetus (ed), kaebuse põhjus ja võimaluse korral fotod üksused, mille kohta kaebus on esitatud, kusjuures partii number on nähtav.