Oblíbený produkt Tento produkt byl naposledy zakoupen před 18 minutou.
 • £130.00 Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
  musíte zadat minimální objednávku

Dětský dech, obyčejná gypsophila, zpanikařený dech dítěte - 1200 semen - Gypsophila paniculata - semena

Stará cena: £2.19
£1.42
Ušetříte: £0.77 (35%)
Propagace končí 2020-08-04
Propagace končí
003527
Na skladě
+

Tato populární rostlina se nejčastěji používá jako doplněk kytic. Jen před několika lety si žádný květinář nedokázal představit kytici bez dechu dítěte.

Nádherná vytrvalá rostlina, obyčejná gypsophila jak to je také nazýváno, patří do rodiny Caryophyllaceae. Můžete si ji pozvat do své zahrady dnes nákupem jeho semen v našem obchodě. Dětský dech tvoří vysoký, rozvětvený a huňatý zvyk. 100 až 120 cm vysoké mraky bílé, malé květy se stanou velkou atrakcí ve vaší zahradě. Na tuhé stonky se objevují jak jednobarevné, tak dvojité květy. Mírně narůžovělé zbarvení není nic neobvyklého. Poměrně květy bez vůní, které se shromáždily ve velkých latkách, přitahují opylující hmyz. Listy nepředstavují okrasnou hodnotu. Rostlina vytváří volný, kulatý chomáč, který v mysli přináší mlhavé mraky nebo mořskou pěnu. Takový malebný vzhled jistě uspokojí všechny estety.

Na slunných místech perfektně roste dechový dech. K tomu, abyste co nejvíce vytěžili z kultivace, je třeba jí poskytnout propustnou, lehkou, písčitou půdu s neutrální nebo ještě lepší alkalickou reakcí a vysokým obsahem vápníku. Latinský název Gypsophila znamená "milovník sádry" a je oprávněný v preferencích pro půdy bohaté na sádrovec. Semena dechu dítěte jsou zaseta na nevytápěné horké louce brzy na jaře, nebo přímo na konci května / začátku června. Květiny rostou na rostlinách již v červnu a zůstávají tam až do konce července. Po tom se doporučuje doplnit výhonky. Stává se to někdy, i když ne vždy, že chomáč opět rozkvétá. Před zimou byste měli rostliny rozhodně předcházet. Vyšší stonky mohou potřebovat podporu.

Společná gypsophila je velmi atraktivní, vytrvalá rostlina, která může být použita jako náplň pro zvýšené hranice. Bílý mrak nádherně kontrastuje se zeleným trávníkem nebo živým plotem. Květináři zůstávají hlavními uživateli dechu dítěte. Romantická, bílá mlha dodává lehkost a neztrácí žádnou popularitu. Krásná, pestrobarevná kytice, osvěžená bílou malinkou pom-poms, vždy usměje osobu, která ji dostane. V posledních letech slaví svůj návrat do květinářských showroomů a svateb. Nevěsty si vybírají kytice složené z těchto květin a zdobí s nimi celou recepci. Nelze zmeškat ani ze sušených aranžmá květin.

Dětský dech je rostlina, kterou byste si neměli nechat ujít ve své zahradě. Doporučujeme Vám zakoupit si balení obsahující 0,2 g semen a návod na pěstování.

 • Hmotnost: 0,2 g
 • Výška: 100 - 120 cm
 • Použití: okrasné - okraje, jako řezaná květina
 • Doba květu: červen - konec července
 • Forma růstu: vysoká, rozvětvená, hustá
 • Barva květu: bílá
 • Forma vegetace: trvalka
 • Typ květiny: drobné jednolůžkové nebo dvojité květy shromážděné v latkách
 • Místo: slunečno; propustné, lehké, písčité půdy s neutrální nebo alkalickou reakcí a vysokým obsahem vápníku


Přibližně 1200 semen (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - je v podnikání více než deset let a od samého počátku jsme učinili kvalitu našich výrobků nejvyšší prioritou. V průběhu let jsme dodávali zboží nejvyšší kvality desítkám tisíc zákazníků z celého světa. Jejich spokojenost dokazuje, že jsme zvolili správnou cestu.

Všechna semena, která prodáváme, podléhají víceúrovňovým kontrolám kvality a teprve pak jsou pečlivě zabaleny a odeslány. Naše výrobky získaly řadu certifikátů a splňují nejvyšší standardy Evropské unie. Naši zaměstnanci jsou zkušení zahradníci, kteří vám rádi zodpoví každou vaši otázku.

Odkud pocházejí naše semena?

Všechna semena prodávaná v našem obchodě pocházejí od nejlepších výrobců z celé Evropské unie. Díky dlouholeté spolupráci s nimi jsme dokázali vyvinout nejvhodnější podmínky skladování a expedice, což zaručuje, že vždy obdržíte čerstvé a pečlivě testované šarže semen. Vyloučení zprostředkovatelů z celého procesu nejenže nám umožňuje vyhnout se zasílání zastaralých semen, která by mohla ležet příliš dlouho na skladové polici, ale také zajišťuje nejatraktivnější cenu za kvalitní výrobky.

Proces kontroly kvality

Všechna naše semena musí projít čtyřstupňovým procesem kontroly kvality.

První etapa začíná pečlivým výběrem dodavatelů. Pak pokračujeme v kontrole jejich plodin, zahraniční výrobci nejsou z procesu kontroly kvality vyloučeni. Rostliny jsou kontrolovány v každé fázi vývoje: když začínají růst, během kvetení a když začínají nést ovoce (semena). V této fázi je nejdůležitější zajistit správné rozestupy rostlin. Díky tomu je možné zajistit požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhů nebo odrůd, jako je barva, výška a tvar.

Druhá etapa se skládá z podrobných ověřovacích zkoušek v laboratorních podmínkách. S využitím vysoce kvalitního vybavení vysoce kvalifikovanými pracovníky provádějí naši dodavatelé každoročně více než 30 000 kontrol kvality. Semena, která nesplňují naše požadavky, podléhají technologickým procesům rafinace, včetně opětovného sušení, čištění, modernizace a testování.

Třetí etapa začíná výsevem semen na vybraných kontrolních plochách. Tím získáme cenné, přesné informace o jejich klíčení, které musí být udržovány na odpovídající úrovni. Současně se v této fázi kontroluje odrůdová identita každého druhu.

Fáze 4 se odehrává v našich skladech a sestává z odstranění semen, která byla skladována příliš dlouho na našich policích a nahrazena novými šaržemi. Každé balení je opatřeno razítkem s jedinečným číslem šarže a také datem setí.

Všechny čtyři etapy nám umožňují s jistotou konstatovat, že semena, která dodáváme, odpovídají nejvyšším standardům a splňují všechny požadované stupně řízení s letícími barvami.

Ceny a ceny

Semena, která prodáváme, jsou široce uznávaná pro svou kvalitu a získala mnoho ocenění. Naše semena získala řadu zlatých medailí a vyznamenání za svou vysokou kvalitu. Svět květin byl také oceněn za svůj inovativní přístup.

Mezi tyto ceny patřily: TOP INOVACE (červen 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEZINÁRODNÍ VELETRHU POZNAN (2015), VEDOUCÍ KVALITA SPOTŘEBITELŮ (2014), FARMER ROKU (2014).

Kromě toho jsme také dva roky po sobě získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

Klíčení

Jsme odhodláni prodávat pouze semena nejvyšší kvality. Bereme-li v úvahu úsilí, které děláme denně, upozorňujeme také na to, že rostliny jsou živé organismy a jejich klíčivost a růst závisí na mnoha faktorech, jako je teplota, typ půdy, vlhkost a četnost jejich zavlažování, doba výsevu a podmínky, použití. hnojiv a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), jakož i povětrnostních a klimatických podmínek. Poskytujeme pomoc při sdílení přesných a aktuálních informací o pěstování a pěstování, nicméně nemůžeme nést žádnou odpovědnost za rostliny, které nebyly pěstovány v podmínkách vhodných pro daný druh.