• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Hygienické materiály

Hygienické hygienické materiály jsou částí, kde jsme shromáždili pracovní bezpečnostní materiály, čisticí prostředky pro domácnost a zahradní nářadí, kompostovací koše, žumpy a čisticí prostředky na odpadky. Používejte je, abyste se co nejlépe postarali o svůj domov a jeho okolí!

Co přesně byste chtěli koupit? Pokud máte v úmyslu zlepšit výkon své žumpy nebo čistírny odpadních vod nebo se jen zbavit nepříjemných pachů, objednejte si naše osvědčené aktivátory Cesspool a karty. Nehledejte nic jiného než levný a rychle působící bioaktivátor EXPEL pro žumpy a čistírny odpadních vod a karty Bros - Microbec Ultra - žumpy, které jsou k dispozici za skvělé ceny. Potřebujete větší balíček? Objednejte si čisticí prostředek Target Cesspool o hmotnosti 1 kg a domácí čistírnu odpadních vod. V podkategorii masek filtru obličeje vyhledejte příslušenství potřebné k poprašování plodin. Najdete zde relativně levnou a účinnou polomasku Agrecol Filter. Poskytne tolik potřebnou ochranu dýchacích cest. Náš internetový obchod také nabízí nádherné, odolné ochranné brýle Resiste s polykarbonátovými čočkami a ochranné brýle polykarbonátu Galardo. Tento nákup vám umožní pracovat bezpečně a pohodlně! Doporučujeme také draselné mýdlo Agrecol v 500 ml baleních, jediný a velmi účinný čisticí prostředek pro zahradní nářadí, hrnce a listy rostlin. Díky našim produktům ze sekce Sanitární hygienické materiály bude důkladná a komplexní péče o vaši zahradu ještě snazší!

Neváhejte, využijte našich směšně konkurenceschopných cen! V našem zahradním obchodě online si můžete objednat aktivátory žíní, kartičky, čisticí prostředky a masky na obličejový filtr se spolehlivým a rychlým doručením domů. Nenechte si ujít tuto šanci - náš zahradní obchod má vše, co potřebujete na jednom místě. Zveme vás k procházení naší nabídky!

102.43 
127.29 
134.07 
192.00 
199.00 
250.00