• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Bylinná hnojiva

Bylinná hnojiva jsou produkty, jejichž obsah odpovídá požadavkům nejnáročnějších bylinných rostlin. Pokud by na vaší zahradě rostla máta, bazalka, oregáno a citronový balzám, nebo byste si chtěli zařídit mini bylinkovou zahradu na balkoně nebo kuchyňském parapetu, produkty této kategorie vám pomohou dosáhnout požadovaných výsledků. Podívejte se blíže na výběr bylinných hnojiv, který jsme pro vás připravili!

Ziołovit - Bylinné hnojivo s Guanem ze Zielony Dom, Biohumus MAX od Target a Organické hnojivo na rajčata a byliny - Koncentrát pro 140 litrů vodného roztoku od Substralu jsou mezi bestsellery mezi bylinkovými potravinami. Dlouhodobé hnojivo Target Tomato and Herb Fertilizer od Target, jeden z nejúčinnějších produktů ve své kategorii, vám pomůže správně doplnit rostliny pěstované v zahradě. Tento granulovaný produkt se rozpouští a proniká do půdy pomalým a postupným tempem, a proto poskytuje bylinám dostatečné dávky živin po delší dobu až několik měsíců. Doporučujeme výživu Compo Plant v jednorázovém praktickém aplikátoru pro rostliny pěstované v květináčích a jiných nádobách.

Bez ohledu na to, jaké hnojivo byste si vybrali z naší široké nabídky, zaručujeme vaši plnou spokojenost. Výrobky dostupné v našem obchodě pocházejí od renomovaných výrobců hnojiv a rostlinných potravin. V našem online obchodě můžete zakoupit pouze originální certifikované produkty, které splňují nejpřísnější kritéria EU. Stojíme za cenami dostupnými pro každého a navrhujeme sezónní nabídky, díky nimž je pro vás každá návštěva v našem obchodě výhodná. Neztrácejte čas návštěvou kamenných zahradních center, protože zde najdete vše, co vaše zahrada a domácí rostliny potřebují. Srdečně vás zveme na rychlou prohlídku nakupování.