• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Houpací sítě

Naše houpací sítě ještě více zpříjemní bezproblémový odpočinek na zahradě. Stačí se podívat na naše nadčasové modely. Nabízíme jak síťované, tak plachtovinové houpací sítě za konkurenceschopné ceny a v širokém výběru barev a velikostí. Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce!

Pokud byste chtěli vyzkoušet houpací síť, protože si nejste stoprocentně jistí, že se vám tato forma odvíjení bude líbit, začněte s našimi nejdostupnějšími možnostmi: klasická houpací síť 200 x 70 cm (síťová) nebo 200 x 80 cm model s dřevěnou podpěrou lze zavěsit na terase nebo mezi stromy v zahradě. Tento cenově dostupný, přesto odolný produkt vám umožní vychutnat si pohodlí a relaxaci venku. Náš online zahradní obchod vám umožní vybrat si ze široké škály silných plátno houpacích sítí v mnoha krásných barvách. Určitě najdete ten, který se vejde do vašeho relaxačního místa z hlediska velikosti a designu. Kupte si modrou, červenou nebo pruhovanou plachtovou houpací síť 200 x 80 cm s dřevěnou podpěrou. Máme také velkou, mimořádně pohodlnou 200 x 100 cm žlutohnědou, žlutozelenou nebo modrou plátěnou houpací síť bez podpůrných sloupků v šikovném plátěném plášti. Toužíte po pevné houpací síti XXL? Prohlédněte si a objednejte si houpací sítě na mořský vánek o váze 200 x 150 cm a ovocné šílenství bez podpůrných sloupků. Určitě najdete ten, který uspokojí vaše a vaše rodinné potřeby.

Vsadíme se, že zdřímnutí v houpací síti se stane vaší oblíbenou formou relaxace již po jednom pokusu. Ocenění s nádechem luxusu! Nakupujte houpací sítě vysoké kvality za konkurenceschopné ceny s rychlým doručením domů. Proveďte online objednávku hned teď!