• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Štítky k rostlinám

Myslíte si, že rostlinné štítky jsou k ničemu? Toto prohlášení zdaleka není pravda. Malá tabule s názvem rostliny vám předejde chybám v péči, zejména mladých rostlin, které nemají vyvinuté vlastnosti typické pro zralé rostliny a mohou být snadno zaměněny s jinými druhy. Doporučujeme získat některé štítky před produkcí sazenic odrůd rostlin stejného druhu - štítek s názvem kultivaru vám umožní rychle a snadno identifikovat každou sazenici.

Náš internetový obchod nabízí rostlinné štítky vyrobené z různých materiálů. Pokud jste přírodní šílenec, kupte si dřevěné rostlinné desky Legutko nebo štítky se závěsnými dřevěnými rostlinami, které se dokonale hodí pro označování odrůd stromů a keřů. Nabízíme také plastové etikety pro rostliny 12,5 cm, estetický a čitelný produkt a barevné sazenice, které se hodí i do těch nejmenších nádob na školky. Pokud si také přejete, aby vaše etiketa rostliny fungovala také jako ozdoba, objednejte Dřevěné desky na rostliny - 4 křídy s křídou. Správně popsané kultury dodají vašemu zelenému rohu profesionální vzhled.

Objednejte štítky rostlin s dostupným doručením do domácnosti. Vyberte si z kvalitních produktů a ušetřete díky konkurenčním cenám. Doporučujeme vám projít si náš výběr a popřát vám příjemnou nákupní prohlídku.