• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Popelnice

Dustbin je povinnou součástí vybavení každé domácnosti, kanceláře nebo chalupy. Malé, střední a velké, s otočnými nebo výklopnými víky - najdete je v našem internetovém obchodě. Zveme vás k bližšímu pohledu!

Pokud hledáte malou popelnici, která se vejde do vaší koupelny, nebo si pěkně studujete, koupte si 10litrový stříbřitě šedý Swantje popelnici s otočným víkem nebo 10litrovou grafitově šedou popelnici Rasmus se sklopným víkem. Nechte barvu tohoto kontejneru zapadnout do vnitřního uspořádání, aby nepřitahovalo příliš mnoho pozornosti, ale diskrétně doplňuje uspořádání. Pokud hledáte větší model, objednejte si 25litrové koše Swantje nebo Rasmus. Doporučujeme také dekorativní béžový 23litrový koš Maxi-Swing. Vložte do své kuchyně 45-litrovou stříbrně šedou popelnici Magne s víkem, které lze otevřít. To pojme hodně odpadu, a proto nebude vyžadovat vyprázdnění denně. Všechny kontejnery dostupné v našem obchodě byly vyrobeny z lehkého, přesto odolného plastu a jsou vybaveny praktickými zatahovacími víky. Snadno se čistí a kombinují funkčnost s příjemným vzhledem. Stačí se podívat na obrázky!

Náš internetový obchod s domácím a zahradním zařízením a příslušenstvím nabízí popelnice za nejvýhodnější ceny. Popisy produktů obsahují podrobné specifikace, které zahrnují rozměry. K dispozici je široký výběr různých velikostí a barevných modelů - snadno najdete popelnici, která se perfektně hodí pro váš domov. Podívejte se na nás!

198.43