• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Rašelinové pelety

Rašelinové pelety jsou moderním řešením pro pěstování sazenic doma i profesionálně. Díky tomuto produktu budete rychle, snadno zasít semena, aniž byste si obarvili ruce. Řekneme vám, jak je to možné!

Rozpínatelné rašelinové pelety jsou malé dávky rašeliny, stlačené a potažené biologicky rozložitelným materiálem. Zalévané pelety se rozšiřují a přeměňují v ekologický „hrnec“. Rašelina je lehká, propustná, přesto absorbuje velké množství vody - proto poskytuje klíčení semen ideální vývojové podmínky. Nemusíte nosit pytle s osivem ani připravovat směs sami. Skončili jsme s opětovným mytím květináčů a jemných kořenů se během transplantace znovu a znovu poškodily. Rašelinové pelety výrazně usnadňují produkci sazenic a protože jsou vyrobeny ze 100% materiálů, můžete je pěstovat společně s rostlinami. Jedná se o ekologicky šetrné, důvtipné a časově úsporné řešení. V našem internetovém obchodě zakoupíte rašelinové pelety prvotřídní kvality za speciální cenu. Nabízíme verze 18, 33 a 44 mm v baleních, která obsahují různé počty od 10 do 996 kusů. Klikněte na produkt, podívejte se blíže a dopřejte si testy tohoto mimořádného produktu.

Zveme vás na nákupní prohlídku prostřednictvím online Garden Seeds Market. Pěstování rostlin u nás je méně náročné a přináší ještě větší spokojenost. Objednávejte rašelinové pelety s dostupným doručením do domácnosti

3,029.14