• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Thuja hnojiva

Hnojiva Thuja vám umožní řádně se starat o vitalitu, zdraví a živé zbarvení vašich vždyzelených stromů. Thujas, běžně nazývané arborvitaes, jsou k dispozici v neuvěřitelně širokém výběru odrůd, které mají jednu společnou věc: specifické nutriční požadavky, které lze uspokojit profesionálními produkty určenými právě pro tyto jehličnany. V našem obchodě najdete široký sortiment hnojiv thuja od mnoha renomovaných značek: níže najdete prémiové produkty této kategorie za konkurenceschopné ceny. Podívat se zblízka!

Target Thuja Fertilizer with Micronurtrients, který zabraňuje hnědnutí jehel a šupin, je k dispozici v různých velikostech. Vyberte si jeden z nich podle počtu arborvitaes, které rostou ve vaší zahradě. Neexistuje žádné riziko přeplatku! Velké oblibě se těší také „100 dní“ (100 dní) hnojivo Thuja od společnosti Florovit. Tato snadno použitelná granulovaná rostlinná potrava má speciální recepturu, která zajišťuje dlouhodobé účinky. Pro všechny fanoušky okamžitě účinných tekutých produktů máme také něco speciálního, hnojivo na list „Zielony Dom“ pro Thujas v konvičce k okamžitému použití. Toto koncentrované nouzové hnojivo je perfektně vhodné pro doplnění a oživení slabých a chorobou sužovaných stromů. Kropicí konev s hnojivem stačí připojit na zahradní hadici a zalévat rostliny, aby jim poskytly celou sadu živin. Pokud se chcete o své vždy zelené rostliny zvlášť starat, začněte na konci léta aplikovat podzimní jehličnaté hnojivo od Target. Tento produkt zvyšuje odolnost a mrazuvzdornost arborvitaes. Umožní vám připravit stromy a keře na zimu a eliminovat problém s omrzlinami. Koukni na to!

Doporučujeme vám, abyste se dozvěděli více o nabídce našeho obchodu. Nakupujte rychle, pohodlně, se zárukou spokojenosti a využijte výhodných cen!

Hnojivo Thuja - chrání před hnědnutím jehly - Target® - 1 kg - -10%
200.64  222.93 
Hnojivo Thuja - chrání před hnědnutím jehly - Target® - 4 kg - -10%
438.43  487.14 
Jehličnaté hnojivo s mikroživinami - Target® - 8 kg - -10%
739.64  821.86