• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Vermikompost

Vermicompost přichází na mysl především v souvislosti s ekologickými ekologickými rostlinnými kulturami. A správně! Nevíte náhodou, jaké hnojivo nebo rostlinná strava se skrývá za tímto populárním obchodním názvem? Vermicompost je tekuté hnojivo vyrobené z výkalů červených parochňáků a jiných žížal. Tato mimořádně cenná organická hmota je čistý humus, který obsahuje nejen živiny potřebné pro rostliny, ale také užitečné bakterie pocházející z trávicího systému červeného kroutícího se. Vermicompost krmí rostliny a současně zlepšuje kvalitu půdy, čímž předchází náhlým změnám reakcí, poruchám rovnováhy živin a hubnutí.

Toto 100% přírodní, univerzální hnojivo pro dům, balkon a zahradu vyhovuje všem rostlinám, ať už okrasným, užitečným nebo jedlým. Na rozdíl od minerálních produktů neobsahuje velké dávky makroživin, proto byste se neměli obávat možného přehnojení nebo spálení rostlin. Zde nabízený produkt je účinný, bezpečný a koncentrovaný, a proto výjimečně efektivní. Nejčastěji se používá jako vodní roztok během zalévání. Hledáte hnojivo, které by bylo vhodné pro všechny rostliny? Vyberte si tento produkt a už nehledejte! Upozorňujeme však, že ne každý vermikompost dostupný na trhu by byl stejně efektivní. Ujistěte se, že jste si vybrali produkty vermikompostu bez jakýchkoli umělých přísad nákupem produktů od renomovaných výrobců a značek. Stejně jako ti, jejichž hnojiva a rostlinná strava jsou k dostání v našem zahradním obchodě!

Doporučujeme vermikompost od osvědčené značky Agrecol, dostupný v různých velikostech. Super Forte Biohumus se svým vyváženým obsahem minerálů se perfektně hodí ke krmení zeleniny a hojně kvetoucích letních rostlin, jako jsou koncové petúnie a muškáty. Pokud vlastníte sbírku orchidejí, vyberte vermikompost MAX-STORCZYK (Orchid-Max) z Target. Byl speciálně sestaven tak, aby vyhovoval specifickým požadavkům těchto krásných květin. Náš online zahradní obchod nabízí profesionální půdu obohacenou vermikompostem pro zeleninu, byliny a květiny, která zajistí dobrý start všem vašim zeleným přátelům. Srdečně vás zveme, abyste využili našich přijatelných cen a nákladově efektivního doručení domů až k vašim dveřím. Podívejte se na naši nabídku, vyberte si z nejširší nabídky přírodních organických hnojiv dostupných na trhu a začněte si užívat krásných a hojně kvetoucích rostlin. Jsme tu pro vás!