• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Kompost

Kompost je to pravé černé zlato - nejcennější hnojivo, které můžete produkovat ze všech druhů odpadu pocházejícího jak ze zahrady (tráva, spadané listí, bezsemenné plevele, sekané větve a větvičky), tak z domácnosti (kávová sedlina, čajové lístky) , šedý nepotištěný a nepotažený papír, zbytky zeleniny a ovoce, pokud neobsahují choroby). Všechno toto stelivo shromážděné na vyhrazeném místě se postupně rozkládá a stává se vynikajícím organickým hnojivem - rostlinnou potravou bohatou na všechny makro- a mikroživiny a obsahující také hodnotnou mikroflóru.

Kompost hnojí půdu a vylepšuje její strukturu, díky čemuž je savější a kompaktnější (v případě písčitých půd) nebo lehčí a propustnější, když se přidá do jílovitých půd. Už neváhejte - doporučuje se při pěstování všech druhů rostlin. Pokud máte místo kompostéru zdarma, neztrácejte čas a začněte vyrábět kompost ve své vlastní zahradě. Najdete využití pro všechny druhy organického odpadu a rychle získáte nádherné rostlinné jídlo. Náš internetový obchod nabízí řadu produktů, které urychlují proces kompostování. Viz níže - v našem zahradním obchodě jste vždy vítáni.

Nabízíme široký výběr produktů, které urychlují rozklad organického odpadu, jako je aktivátor kompostu od společnosti Florovit, přísada do kompostéru BiSeptik, aktivní kompostér od společnosti Target a Radivit od společnosti Substral. Vyzkoušejte BIO aditivum Pryzmatix od společnosti Sumin, které obsahuje živé rozkládající se bakterie, a aditivum Zielony Dom Composter, které vám pomůže zbavit se pronikavého zápachu. Robustní, přesto lehké a snadno použitelné kompostéry jsou také k dispozici v našem online zahradním obchodě. Klikněte nebo klepněte na název produktu, pečlivě jej prohlédněte a podívejte se, jak rychlá může být vlastní produkce hodnotného kompostu. Usilujeme o konkurenceschopné ceny a nákladově efektivní a rychlé doručení domů. Nákup v našem obchodě je zábavný - vyzkoušejte to ještě dnes!