• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Gumičky

Gumičky jsou potřeba nejen v kuchyni, ale prakticky v každé místnosti. Pružné, elastické, přesto velmi trvanlivé, používají se k zajištění obsahu pytlů a krabic z rozlití. Pomáhají také udržovat pořádek mezi domácími a zahradními nástroji a příslušenstvím. Doporučujeme mít doma větší zásoby, protože jsou víceúčelové a levné!

V našem obchodě máte k dispozici balíčky gumových pásů různých tlouštěk a velikostí. Můžete si je zakoupit ve větších 1 kg svazcích za mimořádně výhodné ceny. Podívejte se na naši nabídku! Pokud jste hobby květinářství, modelář nebo se zajímáte o další hobby, které vyžadují přesnost, budete potřebovat malé gumičky. Kupte si gumové pásky 20 x 1,5 x 1,2 mm nebo 40 x 1,5 x 1,2 mm. Potřebujete silné a odolné pásky do kuchyně nebo dílny. Investujte do kvality a nakupujte za přijatelné ceny.

Doporučujeme vám procházet naši nabídku bytových doplňků. Zaručujeme okamžité doručení domů a nízké náklady na dopravu. Neztrácejte čas - udělejte větší nákup v našem obchodě a ušetříte ještě více díky možnosti bezplatného doručení. Srdečně Vás zveme, abyste s námi nakupovali!