• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Sazenice Dlužicha, Heuchera

Sazenice kořenů kamence jsou naším návrhem na vlhké a stinné stránky, které je obvykle obtížné uspořádat atraktivním a elegantním způsobem. Okouzlující, odolný a poněkud nenáročný alumroot (Heuchera diversifolia) - známý také jako korálové zvony - patří spolu s hostiteli a slatinami k nejoblíbenějším rostlinám s ozdobnými listy. Nechte se okouzlit svými jasnými, intenzivními barvami a jedinečně tvarovanými listy!

S hrdostí představujeme mimo jiné naši oblíbenou odrůdu: kořen kamence „Purple Palace“, který produkuje hojné, tmavě fialové listy, které by přidaly charakter každé kompozici skládající se z okrasných trvalek, keřů a trav. Pokud na své zahradě likvidujete stínované relaxační místo nebo jezírko, uspořádejte tento prostor se seskupením nádherných kořenů kamence, které zůstávají po celou sezónu dekorativní. Projděte si náš sortiment a vyberte si své oblíbené.

Sazenice kořenů kamence prodáváme od předních domácích i zahraničních producentů poštou a online objednávkou. Pečlivě vybíráme naše dodavatele, abychom vám mohli nabídnout nejvyšší kvalitu nakupování. Náš internetový obchod nabízí zdravé, energické sazenice a cibule okrasných a kulturních rostlin, připravené pro skladování a přepravu. Podívejte se do sekcí sazenice Hosta a oddenků Fen, abyste našli nejlepší a nejvhodnější společnost pro kořeny kamence. Postarejte se o dostupné ceny a možnosti doručení a ušetřete s námi čas a peníze. Uspořádáte svou zahradu efektivně, rychle a levně, aniž byste opustili domov!

-40%
146.64  244.36 
Propagace končí
Předsezónní produkt
Doručení po 05/04/2023
| Podrobnosti »
-40%
167.64  279.36 
Propagace končí
Předsezónní produkt
Doručení po 05/04/2023
| Podrobnosti »
-40%
1,592.29  2,653.86 
Propagace končí
Předsezónní produkt
Doručení po 05/04/2023
| Podrobnosti »