• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Zesilovače růstu a úrody rostlin

Zesilovače růstu a výnosu rostlin patří k nejdůležitějším vědeckým úspěchům moderního zemědělství. Tyto produkty posilují rostliny oslabené nepříznivými kultivačními podmínkami, zvyšují jejich odolnost a vitalitu a přímo zvyšují potenciál úrody: počet vyprodukovaných květů, objem plodů a zelené hmoty. Náš online zahradní obchod vám umožňuje vybrat si z široké škály nejlepších dostupných prostředků na podporu růstu a výnosu!

Mezi mnoha dalšími produkty nabízíme přísady bohaté na mikroživiny, které se zřídka vyskytují přirozeně (např. Titan), výrobky obsahující kmeny užitečných bakterií, které vám pomohou zbavit se škodlivých půdních patogenů a zvýšit vitalitu rostlin, regenerátory, které stimulují růst poškozených kořenů a dokonce nádherné látky, které přitahují opylující hmyz!

Doporučujeme produkty oblíbené mezi profesionálními zahradníky a vysoce ceněné, jako je Asahi SL - produkt zvyšující vitalitu a zvyšující úrodu ovoce, zeleniny a průmyslových rostlin, Tytanit - skvělé řešení pro zvýšení výtěžnosti rajčat, papriky, jahod, rybízu, třešně a mnoho dalších rostlin a Grevitax, který stimuluje růst a zvyšuje objem zelené hmoty. Skvělý regenerátor kořenů od společnosti Goteo, Superplon K pro slabé rostliny, které odstínají, odolnost proti chorobám zvyšující Guard H ve dvou verzích, pro ovoce a zeleninu, stejně jako Biopolin a Wabicol, které přilákají včely do vašich skleníkových a zeleninových záhonů, vše najdete v naší nabídce.

Výše uvedené a mnoho dalších vynikajících, osvědčených a vyzkoušených zlepšovacích látek, přísad a hnojiv od vysoce uznávaných výrobců (Agrecol, Sumin, Target) si můžete zakoupit za dostupné ceny v našem zahradním obchodě. Využijte nástroje pro zvýšení růstu a výnosu, abyste i v méně příznivých obdobích mohli sklízet pěkně tvarované, sladké ovoce a vysoce kvalitní zeleninu. Zveme vás na nákupní prohlídku!

Asahi SL - zesilovač růstu a výnosu - Sumin® - 10 ml - -10%
144.00  160.00 
Propagace končí
Biopolin - přitahuje včely a jiný opylující hmyz - Sumin® - 10 ml - -10%
150.43  167.14 
Propagace končí
Multiroots - účinné gelové hnojivo pro vývoj kořenů - Sumin - 100 ml - -10%
281.21  312.43 
Propagace končí
Kopřiva - stimulátor růstu ovoce, zeleniny a květin - Substral® - 1 l - -10%
300.86  334.29 
Propagace končí
Asahi SL - zesilovač růstu a výnosu - Sumin® - 50 ml - -10%
352.57  391.71 
Propagace končí
Asahi SL - zesilovač růstu a výnosu - Sumin® - 100 ml - -10%
495.00  550.00 
Propagace končí