• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Hnojiva v postřikovačích

Hnojiva ve lahvích s rozprašovačem zajišťují výjimečně pohodlné používání. Tyto výrobky k okamžitému použití obsahují pečlivě vybrané a vyvážené dávky makro- a mikroživin a není nutné je ředit vodou. Produkty nabízené v této podkategorii se prodávají v rozprašovačích, které vám umožní snadné použití na povrch půdy a listy. Rychle vstřebatelná hnojiva NPK vám umožní okamžitě zlepšit stav vašich rostlin díky formě mlhy. Doplnění listů produkty této kategorie se doporučuje zejména rostlinám oslabeným chorobami, napadenými škůdci, zanedbávaným nebo rostoucím za nepříznivých podmínek.

Doporučujeme mimo jiné hnojivo na zelené rostliny „Zielony Dom“ ve stříkací láhvi. Byl obohacen železem a zajišťuje krásné zbarvení listů. Vyberte si vynikající zinkem obohacené listové hnojivo "Zdrowy Pomidor" (zdravé rajče) s vysokým obsahem vápníku, od stejné značky, které bude sloužit jako krmivo pro vaše rajčata, jahody a jiné náročné ovoce a zeleninu.

Pokud dáváte přednost 100% přírodním produktům, máme pro vás také něco. The Garden Seeds Market nabízí připravené guano. To zdaleka není vše! Najdete profesionálnější produkty pro doplnění rostlin pěstovaných na květiny, okrasná zeleň a další použití. Snadno použitelná, účinná a extrémně účinná hnojiva od nejznámějších výrobců jsou vždy na skladě v našem obchodě. Naším mottem je vysoká kvalita za konkurenceschopné ceny. Doporučujeme vám projít si celý náš sortiment.