• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Hnojiva pro citrusové rostliny

Hnojiva na citrusové rostliny tvoří podkategorii, která zahrnuje naši nabídku pro majitele stromů citronu, pomeranče a mandarinky. Tyto výjimečně okrasné mini stromky dobře rostou v domácích podmínkách a pokud se o ně budete řádně starat, odmění vás také aromatickým a nádherným ovocem. Nemůžete se dočkat, až uvidíte tyto velkolepé výsledky kultivace? Vybavte se citrusovými hnojivy. Produkt, jehož obsah plně odpovídá základním potřebám citrusových stromů, by měl obsahovat dostatek dusíku, draslíku a fosforu, přičemž nelze opomenout ani vyváženou dávku mikroživin. Na trhu je k dispozici široká škála citrusových hnojiv - v našem zahradním obchodě najdete výrobky od nejznámějších výrobců!

Nabízíme hnojivo Agrecol Citrus Fertilizer a Biopon Citrus Fertilizer, určené k doplnění plánů během rutinního zavlažování, za mimořádně konkurenceschopné ceny. Substral Citrus Fertilizer - koncentrát pro 35 litrů roztoku připraveného k použití vyniká vynikající účinností a rychlým uvolňováním živin. Pokud nemůžete své rostliny pravidelně krmit, kupte si výživu Compo Citrus v jednorázovém aplikátoru. Odřízněte špičku, vložte aplikátor do hrnce a bez obav jděte na dovolenou. Vaše citroníky a pomerančovníky budou během čtyř týdnů nepřetržitě krmeny. Náš obchod nabízí profesionální vysoce kvalitní půdu Compo pro středomořské rostliny, obohacenou o prostředek Compo-Plus, hlínu, humus a pomalu se uvolňující startovací hnojivo. Můžete jej úspěšně použít při pěstování citrusových stromů, olivovníků, slézů růží, levandule, fíkovníků a mnoha dalších rostlin pocházejících ze Středomoří.

Objednejte si v našem internetovém obchodě a nakupujte produkty prvotřídní kvality za přijatelné ceny. Spolehlivost, účinnost a okamžitý dopad našich citrusových hnojiv vám umožní plně si vychutnat tyto okrasné, exotické rostliny. Naše produkty vám umožní uspět - vyzkoušejte to ještě dnes!