• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Zahradní fólie

Zahradní fólie je víceúčelový produkt používaný pro péči o rostliny a ochranu rostlin. Může působit jako izolace, může být použita k urychlení klíčení, k ochraně sazenic před deštěm nebo plevelem ak zabránění škůdcům dosáhnout rostlin. Je relativně levný a snadno použitelný. Přečtěte si více o naší nabídce Zahradní fólie, pokud plánujete nákup tohoto produktu.

Pokud pěstujete zeleninu nebo jednoleté kvetoucí rostliny a bojíte se pozdních mrazů, nabídne průhledná fólie Perforated, která je k dispozici v baleních 1,5 x 10 m, nejlepší ochranu pro vaše hranice. Rostliny dostanou potřebnou dávku slunečního světla a vody ze zavlažování, ale zároveň budou méně vystaveny suchu, poklesu teploty a mechanickému poškození. Sazenice chráněné fólií budou také pro ptáky nepřístupné. V našem obchodě je také k dispozici jahodová fólie Perforated 1.4 x 10 m, dostupné a osvědčené řešení pro ochranu bobulových plošek před plevelem. Máme také silnou a trvanlivou stavební fólii 4 x 25 m, která se hodí na všech stavbách a rekonstrukcích. Nezapomeňte si koupit pevné upevnění - Kolíky pro upevnění fleece, fólie, nepromokavé plachty a rohože vám v tomto ohledu pomohou. Naše výrobky vykazují vynikající trvanlivost, která umožňuje jejich použití vícekrát. Neváhejte, investujte do prvotřídní kvality!

Doporučujeme objednat v našem online zahradním obchodě. Stojíme za konkurenceschopné ceny, dostupné a spolehlivé dodávky a prvotřídní zákaznický servis. Postarejte se o svou zahradu s malou pomocí z naší strany a výsledky překonají vaše očekávání. Zveme vás na nákupní prohlídku!