• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Lopaty na uhlí

Prašníky a lopaty na uhlí, které jsou k dispozici v našem obchodě, vám pomohou v nejnáročnějších domácích a zahradních úkolech. Vybavte se vysoce kvalitními nástroji, které vám umožní rychle a efektivně naložit uhlí, štěrk, trosky nebo písek. Zaručujeme nejvyšší kvalitu za příznivé ceny!

Hledáte klasickou uhelnou lopatu? V naší nabídce máme lopatku na uhlí 37 cm bez držadla. Má vyčnívající hrany, které zabraňují rozlití nákladu. Pokud potřebujete lopatu s dlouhou rukojetí, vyberte lopatu ERGO 130 cm CELLFAST. Čepel zde nabízeného modelu sedí na speciálně tvarované rukojeti, která snižuje tlak, který pociťujete na páteři. Je to perfektní nástroj pro zvedání a přemísťování veškerého těžkého suchého zboží a materiálů! Možná budete také potřebovat širokou lopatu pro sběr prachu a odpadu, takže si můžete objednat galvanizovanou lopatku 47,5 cm s držadlem. Čepel velikosti XXL výrazně urychluje práci. Náš internetový obchod také nabízí menší plastové a kovové prachové nádoby pro domácí práce. Na skladě máme široký výběr velikostí a vzorů, které vám umožní najít a zakoupit nástroj, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Objednejte si prachovky a lopaty na uhlí s dostupným doručením přímo u vašich dveří - máme vše, co byste mohli potřebovat. Neváhejte, podívejte se na naši nabídku a ušetřete čas díky pohodlnému online nakupování!