• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Domácí konzervování

Vítejte v našem oddělení pro domácí konzervaci! Rádi vyzkoušíte výrobu klobás nebo sýrů? Snažíte se vyrobit dokonalé víno nebo vařit vynikající pivo, ležák nebo Plzeň? Náš internetový obchod nabízí kompletní vybavení a spotřební materiál nezbytný pro zvládnutí řemesla podle vašeho výběru. A to vše za cenu, kterou si může každý dovolit!

Konzervační zařízení vám umožní udržet letní atmosféru po celou zimu. Pokud si chcete užít zdravé vitamíny z ovoce a zeleniny po celý rok, navštivte sekci Džusy, džemy a konzervy. Najdete zde vysoce kvalitní sklenice a víčka, lahve, džusy, lisy na ovoce a konzervy. Neměli byste přehlížet ani sekání zelí a okurek. Nabízíme sudy, kameniny a mořicí nádoby za velmi příznivé ceny. V našem obchodě najdete také drtiče zelí a ubíječky, pouzdra, vidličky, naběračky, kleště a další užitečné náčiní. Doporučujeme sekci Pečení a pečivo všem milovníkům dortů, pečiva a moučných jídel. Umístili jsme tam vynikající kuchyňské teploměry, pekařské droždí a keramické pizzy na pečení pizzy. Pokud jste na druhé straně znalcem sýra, vyzkoušejte své dovednosti v oblastech, jako je výroba sýrů a mlékárenství. Máme skvělé lisy na sýr, formy na výrobu sýrů a tvarovky, které zaručují úspěšnou výrobu mléčných výrobků ve vaší kuchyni. Doporučujeme, abyste se podívali na sekci Klobásy, uzeniny a kouření. K dispozici je vše, co potřebujete k přípravě chutných uzenin, šunky a sekaných masa. Háčky pro kuřáky, řeznické motouzy a masové síťoviny, šunkové vařiče, uzeniny (plničky) a mlýnky na maso tvoří pouze část naší nabídky. A co pivo, výroba moštu nebo vína a domácí produkce ochucených lihovin? Nabízíme robustní sady na vaření piva, vinařské soupravy, lihovary, sítka na mošt, fermentační zkumavky, lisy na ovoce a veškeré další potřebné doplňky, jako jsou lahve a uzávěry, karafy, karafy, kyčle, sudy a další užitečné vybavení. Pokud hledáte vysoce kvalitní pivní nebo vinné kvasnice, kvasnicové živiny nebo chcete koupit produkty na podporu fermentace, můžete je všechny pohodlně získat v našem obchodě. Neváhejte - pomůžeme vám rozvíjet dovednosti ve vašem novém koníčku!

Zveme vás k prozkoumání naší široké nabídky. Získáte domácí konzervační zařízení a spotřební materiál od renomovaných výrobců za velmi příznivé ceny. Objednejte si směšně levné doručení domů a dokončete veškeré vybavení, které potřebujete, nákupem na jednom místě - rychle, pohodlně, s malými náklady a se zárukou spokojenosti. Vítejte v našem obchodě!
26.00 
29.64 
33.14 
35.00 
43.07 
48.57 
50.00 
55.71