• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Příslušenství cibulových rostlin

Příslušenství rostlin květinové cibule je oddělení, kde milovníci zahradnictví mohou získat užitečné nástroje, doplňky, náčiní a profesionální hnojiva potřebná k řádné péči o cibule, hlízy a oddenky. Všechny produkty nabízené v našem internetovém zahradním obchodě vynikají vynikající kvalitou. Spolupracujeme s renomovanými výrobci a značkami, které mají mezi zákazníky bezchybnou pověst. Najdete zde produkty Agrecol, Biopon, Target, Prosperplast a Greenmill spolu s dalším zbožím podepsaným jinými známými a respektovanými značkami. Protože vaše spokojenost je naše ne. 1 cíl, nabízíme tyto výrobky za více než rozumné ceny. Stačí se podívat na náš sortiment!

Pokud jste dosud nevložili své květinové cibule na okrajích, vybavte se odolným košem na výsadbu žárovek. Náš obchod nabízí tyto koše v různých velikostech. Jejich hlavním účelem je ochrana rostlin před škůdci. Budete snadno najít produkt, jehož velikost odpovídá velikosti vašich cibulovin a oddenků a konkrétnímu uspořádání zahrady. Funkční výsadba cibule nebo, pokud dáváte přednost tradičním nástrojům, speciálně profilované lopatky na ruce, významně usnadní výsadbu. Široký výběr malých ručních nástrojů, vyrobených prvotřídních kvalitních a odolných materiálů způsobí, že se trvalá hranice stane dětskou hrou. Nesmíte zapomenout na správné hnojení - mezi doplňky pro cibuloviny najdete vynikající granulovaná hnojiva, která ještě více zlepší vitalitu a kvalitu květů lilií, narcisů, tulipánů, begónií, jiřin a dalších kvetoucích krás

Neváhejte již déle - klikněte a objednejte si, aby se veškeré příslušenství pro květinové cibule dodalo okamžitě k vašim dveřím!