• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Hnojiva hortenzie

Hnojiva hortenzie patří k nejčastěji navštěvovaným produktovým kategoriím v našem zahradním obchodě. Na trhu je k dispozici široký výběr nejkrásnějších druhů a odrůd hortenzie, přesto by žádný z nich nebyl schopen plně rozvinout své okrasné rysy bez vhodně zvolené rostlinné potravy. Majitelé těchto nádherných keřů vědí, že hortenzie potřebují profesionální podporu a výběr hnojiva často závisí na ... požadované barvě květu.

Náš zahradní obchod nabízí vynikající hnojivo zvyšující barvu Biopon pro červené a růžové hortenzie a cílové hnojivo „Intensywne Barwy“ (Vivid Colors) pro modré hortenzie. Pokud chcete, aby vaše rostliny hojně kvetly v živých barvách, splní tyto produkty všechny vaše požadavky! Efektivní hnojivo Target Hydrangea s mikroživinami, které je zde nabízeno v úsporných baleních, je také k dispozici zde. Tento produkt vyživuje i ty největší a nejživější rostliny.

Produkty dostupné v našem obchodě vynikají nejvyšší možnou kvalitou a zajišťují udržení pH půdy na nízké úrovni, kterou rostliny potřebují k udržení dobrého stavu. Zjistěte více o našem širokém výběru produktů, zaregistrujte se k odběru zpravodaje a dostávejte pravidelné informace o nových produktech. V našem zahradním obchodě si můžete koupit startovací hnojiva hortenzie, běžné rostlinné krmivo pro použití po celou vegetační sezónu a nouzová hnojiva pro rostliny zasažené chorobami. Nabízíme také cenově dostupné doručení domů! Nakupujte nejlepší hnojiva online - rychle, bez přeplatků a z domova!