• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Semena květin pro květináče

Máte-li sen o domku, balkon nebo terasu plnou rostlin, měli byste si vybrat semena květin hrnce '. Umožňují vám pěstovat požadované rostlinné druhy a odrůdy doma a poskytnou vám mnoho spokojenosti. Nabízíme jak oblíbené rostliny, jako jsou slunečnice, coleus, ďáblovy a andělské trubky, prvosenka, kaktusy, petúnie nebo begónie, a ty méně běžné, hedvábné rostliny, bottlebrush, jahodový strom, rozloučení s jarní nebo vášeň. Krátké rostlinné vlastnosti vám pomohou vybrat perfektní druh pro váš domov a zahradu. Všechna semena, která jsou k dispozici v našem obchodě, jsou vysoce kvalitní a vykazují dobrou klíčivost.

Doporučujeme především semena jahodníku (Arbutus unedo), ze kterého vyrostou velmi dekorativní rostliny, všem milovníkům mimořádných rostlinných druhů. Ale je toho víc! Nese oranžovo-červené, kulaté ovoce, které je jedlé. Vypadají mírně jako jahody, tedy název rostliny, ale chuť zcela odlišná. V naší nabídce najdete také něco pro vašeho domácího mazlíčka. Prodáváme semena kočičí trávy, která je bohatá na živiny. Tato snadno pěstovaná rostlina zlepšuje trávení a obohacuje stravu vaší kočky o cenné minerály.

Většina květin, které jsou v našem obchodě k dispozici, lze v létě umístit venku. Budou zdobit domácí interiéry v chladnějších obdobích a okouzlit svou zahradu, balkon nebo terasu v létě. Neváhejte a vyberte semena vašich oblíbených hrnkových rostlin! Jejich kultivace vám poskytne spoustu spokojenosti!