• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Půdní testery

Půdní testery vás ochrání před chybami a umožní vám ještě lépe se připravit na setí a výsadbu. Víte, jak říct, zda má půda požadovanou reakci? Jak změřit teplotu půdy a je možné vůbec vyzkoušet úrodnost půdy? Na všechny tyto otázky získáte odpovědi v této části!

Pokud plánujete pěstovat náročné rostliny, jako jsou jehličnany, které milují kyseliny, rododendrony, vřesoviště nebo hortenzie, umožní vám půdní tester změřit pH půdy a rozhodnout, zda potřebujete kyselé rašeliny nebo okyselující hnojivo. Doporučujeme také provést takový test před výsevem zeleniny, protože většina těchto rostlin pohrdá kyselou půdou. Takže pokud je jeho pH příliš nízké, může být nutné přidat vápník. Jak jsi to všechno mohl vědět? Naše rada je jednoduchá: zakupte testovací sadu BIOPON pH, která je k dispozici za speciální cenu, a spolehlivě a snadno změřte reakci půdy. Můžete si také objednat opakovaně použitelný tester, pH-metr, který umožňuje přesné a rychlé měření pH. A co tester půd 2 v 1: pH-metr s testem úrodnosti půdy? Poskytne vám informace nejen o reakci dané půdy, ale také o jejím základním obsahu živin (dusík, draslík a fosfor). Jste-li vášnivým zahradníkem, který netrpělivě čeká na dokonalý okamžik k transplantaci sazenic nebo secích semen, je 31cm půdní teploměr pro vás nástrojem. Na druhou stranu by odborníci měli zvážit elektronický tester půdy 4 v 1 (měří pH, vlhkost, sluneční světlo, teplotu). Tento šikovný, snadno použitelný nástroj vám poskytne ještě více možností při plánování výsevu, výsadby a ošetřování.

Testery půdy od renomovaných výrobců získáte za tak neuvěřitelně konkurenční cenu pouze v našem obchodě. Vyberte si úspory a úspěch v pěstování zeleniny, ovoce a okrasných rostlin. Zveme vás na nákupní prohlídku, která uspokojí všechny vaše požadavky!