• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Jahodová hnojiva

Víme dobře, že sklizeň ovoce z vlastních kultur přináší všem zahradníkům spoustu radosti, a proto nabízíme pouze jahodová hnojiva nejvyšší kvality. Věřte nám a využijte naší nabídky k tomu, abyste i v tomto roce mohli sklízet hojné plodiny sladkého a lahodného ovoce. Podívejte se, co pro vás máme připraveno! Online Garden Seeds Market spolupracuje s výrobci ovoce a zeleniny, kteří se těší oblibě mezi zemědělci a zahradníky. Tímto představujeme široký výběr EC minerálních NPK hnojiv s nejrůznějšími přísadami a 100% přírodními organickými produkty určenými pro použití v organických kulturách.

Ekologické jahodové, vinné a ovocné keřové hnojivo od Target a tekuté jahodové hnojivo stejné značky obohacují půdu humusem, vyrovnávají její mikroflóru užitečnými bakteriemi a vyživují plodonosné rostliny postupným a efektivním způsobem. Pro ochranu rostlin jahod před nedostatkem živin, pro zvýšení jejich odolnosti a zvýšení potenciálu úrody si vyberte komplexně fungující minerál Florovit Strawberry and Wild Strawberry Fertilizer, Agrecol Strawberry and Wild Strawberry Hortifoska (fosfor-draselné hnojivo pro zahradní rostliny). nebo Target Jahodové, malinové a lesní jahodové hnojivo s mikroživinami od Target.

To zdaleka není vše, co jsme pro vás připravili! Neustále hledáme nová zahradní řešení a objednáváme inovativní, testovaná a hodnotná hnojiva a přípravky pro péči o rostliny. Proto naše nabídka neustále roste a my vám vždy můžeme poskytnout zboží špičkové kvality. Náš obchod vám umožňuje zásobit se na všechna roční období: několik kliknutí nebo kohoutků vás odděluje od nejlepších jahodových a ovocných hnojiv. Objednejte si je s cenově dostupným doručením domů a ušetřete peníze díky online nakupování. V našem internetovém obchodě jste vždy vítáni!