• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Jednosložková hnojiva

Jednozložková hnojiva nabízejí levné a efektivní řešení většiny problémů s nutričními nedostatky rostlin. Rovněž se ukázaly jako nezbytné při přípravě míst pro setí a výsadbu stromů a keřů, např. Když musíte okyselit nebo odkyselit půdu nebo obohatit hubenou, menší půdu základními makroživinami.

Náš internetový obchod nabízí všechna nejlepší dostupná jednosložková hnojiva balená v pytlích různých velikostí od 2 do 25 kg. Nabízíme mimo jiné dusičnan draselný, univerzální dusíkato-draselné hnojivo, které se používá k doplnění nedostatků těchto dvou prvků, které jsou odpovědné za správný růst a produkci plodin.

Zelenina, která používá velké množství dusíku, by měla být krmena nitrochalkem, který obsahuje snadno dostupný dusík ve formě dusičnanů a amonia, s hodnotným přídavkem vápna a hořčíku. Přidejte mletý dolomit, který zvyšuje produktivitu a zvyšuje zimní odolnost rostlin, do kyselých půd, které postrádají vápno a hořčík. Použijte granulovanou močovinu nebo koncentrované hnojivo na bázi fosforečnanu draselného, které vysoce oceňují profesionální zemědělci, abyste jim pomohli hojně růst zlepšením absorpce vody a živin z půdy.

Zaručujeme nejvyšší možnou kvalitu a efektivní výkon našich hnojiv. Dodávají je renomovaní výrobci, kteří se těší vynikající pověsti na trhu profesionálních hnojiv, jako jsou Florovit, Planta a Ogród-Start. Nabízíme atraktivní ceny spolu se spolehlivostí - dozvíte se více o našem širokém výběru produktů a uvidíte, jak může být online nakupování efektivní. Zde získáte všechny produkty potřebné pro každodenní péči o rostliny. Jste srdečně zváni na prohlídku nákupů.