Slunečnicová semínka

Použijte slunečnice, aby slunce do vaší zahrady. Tato rostlina bude zdobit okolí vašeho domova a obohatit mnoho jídel. Slunečnicová semena jsou bohatým zdrojem nenasycených Omega-6 mastných kyselin, vitamínů B a minerálů. Slunečnicový olej, bohatý na výše uvedené nenasycené mastné kyseliny a další látky, se vyrábí ze semen této rostliny. Slunečnice obohatí vaši stravu, ozdobí vaši zahradu a přitáhne k ní mnoho užitečného hmyzu. Všechna semena v našem obchodě jsou vysoce kvalitní, protože pocházejí pouze od ověřených výrobců. Zaručuje úspěšné pěstování, samozřejmě za předpokladu, že jsou dodrženy řádné podmínky pěstování

Chcete povzbudit své dítě k pěstování rostlin? Pro tento účel doporučujeme slunečnicová semena řady „Happy Garden“. Tato rostlina je v kultivaci poněkud nenáročná a neměla by vám představovat žádné problémy ani vašim milovaným maličkým. Semena mohou být sklízena od srpna do září, ale doporučujeme, abyste odřízli celé „hlavy“ (květenství).

Víme, že výhonky jsou lahodné svačiny bohaté na živiny, vysoce ceněné všemi lidmi, kteří se starají o zdravé potraviny. Chceme splnit jejich očekávání a tímto prezentovat slunečnicová semínka, která mohou být snadno pěstována na výhonky doma pro chutné a cenné doplňky sendvičů a salátů.