• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Profesionální semena

Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejdůležitější. Proto jsme profesionální osivo zařadili do naší stálé nabídky. Tato sekce vám nabízí nejlepší, nejodolnější a nejproduktivnější odrůdy zeleniny. Tato semena potěší svou vynikající, bezkonkurenční kvalitou. Velká, rovnoměrně velká, pečlivě vybraná semena zaručují vysoký výnos!

Profesionální semena jsou semena nejvyšší úrovně. Původně byly určeny pro velkoplošné průmyslové zemědělství, ale nyní jsou dostupné všem. Tato semena doporučujeme všem zahrádkářům a majitelům pozemků, kteří chtějí dosáhnout velkolepých výsledků. Náš internetový zahradní obchod obsahuje profesionální semena salátu a kapusty. Rovnoměrná velikost semen oblíbené listové zeleniny zajišťuje rychlý, přesný a snadný výsev. Doporučujeme také profesionální semena mrkve, petržele a červené řepy. Dokonalá kvalita pečlivě vybraných semen urychluje klíčení a zaručuje perfektní zdraví sazenic. Kvalita semen je zvláště důležitá u pomalu rostoucí kořenové zeleniny. Chcete růst jako profík? Kalibrovaná semena se mezi našimi zákazníky těší stále větší oblibě. Investicí do kalibrovaných semen získáte semena prémiové třídy s garantovanou odchylkou velikosti max. 0,2 milimetru v průměru. Velikost semen se přímo promítá do jejich klíčení a odolnosti vůči nepříznivému počasí v období vzcházení. Tento nákup stojí za každou korunu!

Profesionální pěstování zeleniny na domácí zahradě nebylo nikdy tak snadné. Vyberte si inovativní řešení a vysévejte profesionální semena, ta nejlepší semena, která jsou na trhu dostupná. Uděláme váš výnos ještě vyšší a zahradnické práce ještě více uspokojující!

-40%
135.36  225.57 
Propagace končí
-40%
228.21  380.36 
Propagace končí
-40%
363.93  606.57 
Propagace končí