• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Rostlinné mlhy, mlhovače

Rostlinné mlhy patří k snadno použitelným hnojivům pro hrnkové rostliny, které jsou určeny k rychlému doplnění nedostatku živin. Správná péče o domácí a balkónové rostliny není tak snadná, jak by na první pohled vypadalo. I méně náročné druhy mohou špatně reagovat na nepříznivé prostředí a podmínky, jako je nadměrné zalévání nebo sucho, odplavování minerálů z půdy, špatná teplota nebo osvětlení. Nemoci a škůdci tvoří další formu ohrožení rostlin a mohou také zhoršit jejich stav.

Pokud si tedy přejete poskytnout svým orchidejím, kapradím a jiným květinovým květinám optimální podmínky pro vývoj a růst, zvolte okamžitě působící, efektivní a efektivní hnojivé mlhy. Jsou naprosto nezbytné v obtížných situacích. Inovativní receptura těchto produktů vám umožňuje rychle a efektivně krmit rostliny přes jejich listy. Živiny, které tyto produkty obsahují, přicházejí ve snadno vstřebatelné formě a jsou absorbovány ihned po aplikaci. Výsledky hnojení na list lze vidět již po několika aplikacích. Hnojicí mlhy jsou k dispozici za výjimečně konkurenceschopné ceny v našem online zahradním obchodě.

Objednejte si všestrannou domácí a balkonovou rostlinnou mlhu a získejte produkt, který lze použít při péči o oblíbené květináče! Doporučujeme také vynikající mlhu na hnojení kapradin, která vám pomůže podporovat tyto vybíravé a citlivé rostliny, a také široký výběr mlh na orchideje - vezměte v úvahu jeden z našich bestsellerů - Orchid Mist Mist „Srebrna Ochrona“ (Silver Protection), který vyživuje a zalévá tyto krásné květiny, dezinfikuje je a chrání před plísněmi a chorobami!

Podívejte se blíže na naše výrobky, přečtěte si popisy a proveďte objednávku, která bude rychle doručena přímo k vašim dveřím. Srdečně vás zveme na nákupní prohlídku se zárukou spokojenosti.