• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Cesty, chodníky a příjezdové cesty

Cesty, chodníky a příjezdové cesty vyžadují pravidelné čištění. Pokud byste chtěli, aby vypadali bezvadně, zjistěte více o produktech, které nabízíme v této podkategorii. Co můžeme dělat, když se zdá, že se mezi dlážděnými a dlážděnými dlaždicemi a plevelem shromažďují nečistoty? Naše spolehlivé nástroje a čisticí prostředky usnadňují péči o okolí vašeho domova.

Nedávno položený dlážděný nebo čerstvě nalitý beton vždy vypadá čistě a elegantně. Postupem času se objevují řasy, lišejníky, mech, játrovky a další obtížně odstranitelné nečistoty. Naštěstí máme k dispozici odstraňovač řas a lišejníků Arox 500 ml pro dlažební kostky, dlažby a stěny. Tento produkt je dodáván připraven k použití v praktické lahvičce s rozprašovačem. Ceníte si vysoké produktivity? Kupte si 250 ml nebo 1 000 ml dlouhodobě působící koncentrát Roundup Herbi Block pro cesty a příjezdové cesty. Tyto vynikající čisticí prostředky odstraní všechny nečistoty. Objednejte dlažební dlažbu na vozovky a příjezdové cesty nebo škrabku na injektážní maltu QuikFit Fiskars, která je nyní k dispozici za speciální cenu, abyste se zbavili plevelů, mechů a nečistot z míst, která jsou těžko přístupná.

Vysoce kvalitní nástroje a okamžitě působící čisticí prostředky jsou k dispozici v našem obchodě za konkurenceschopné ceny. Shromáždili jsme výběr nejlepších značek - lídrů trhu s úklidem. Výrobky Arox, Sumin a Fiskars vám pomohou udržovat ideální chodníky, chodníky a příjezdové cesty. Je to tak snadné - nakupujte online a přesvědčte se sami!