• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Trávník

Srdečně Vás zveme do oddělení trávníků! Zde najdete pouze prvotřídní travní výběry pro různé weby. Další informace o širokém výběru, který je k dispozici v našem online zahradním obchodě! Abychom vám co nejvíce usnadnili nakupování, rozdělili jsme výrobky do jasně definovaných podkategorií. Budete mít možnost okamžitě najít semena trávy, které hledáte.

Snažíte se pěstovat svěží zelený trávník na slunném a méně často zavlažovaném místě? Vyberte výběr trávníku pro suché stránky. Semena travní trávy pro stinná místa na vás čekají v jiné kategorii - jedná se o směsi druhů a odrůd, které vyžadují minimální expozici slunečnímu záření, aby rostly hojně a široce se šířily. Má být váš trávník dětským hřištěm? Objednejte si rekreační a sportovní travní směsi, které vynikají výbornou odolností vůči šlapání. Semena univerzálních travin by se naproti tomu hodila na mnoho různých míst. Mezi nimi najdete ušlechtilé druhy doporučené pro vitríny. Pokud potřebujete speciální trávník pro speciální úkoly, vyberte si profesionální směsi trávníků. Tyto travní výběry se skvěle hodí pro fotbalová hřiště, silnice, veřejná náměstí a parky. Semena nabízíme v baleních různých velikostí. Chcete-li najít úsporné vaky, navštivte kategorii balíčků semen velké trávy. Nabízíme je za skutečně přijatelné ceny! Pokud potřebujete vyplnit jen některé mezery, najdete příslušné opravy a omlazení sady v oddělení Overseeding and trávníku repair.

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími, proslulými pěstiteli travních semen. Mezi těmi, kteří se těší trvalé a dlouhodobé důvěře zákazníků a kteří jsou našimi důvěryhodnými dodavateli, jsou: Barenburg, Trawnik Polski, Biopon, Compo a Target. Špičková kvalita produktu zaručuje vaši spokojenost. Připravte si trávník jen s malou pomocí z naší strany a ušetřete peníze díky našim konkurenčním cenám!

27.79 
98.14 
140.93