• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Levandulová hnojiva

Levandulová hnojiva vám umožní vytvořit ve vaší zahradě skutečně středomořské provensálské klima! Náš internetový zahradní obchod nabízí hnojiva, která vám pomohou krmit rostliny levandule pěstované na okrajích a v květináčích, dodávaná nejlepšími a uznávanými výrobci z celé Evropy.

Pokud sníte o dlouhých, hojně a spolehlivě kvetoucích rostlinách, investujte do prémiového levandulového hnojiva NPK. Správné množství dusíku, fosforu a draslíku hraje hlavní roli ve správném hnojení této rostliny. Nákup např. Levandulového hnojiva „Fioletowe Pole“ (Purple Field) od společnosti Target vám dává 100% jistotu, že získáte produkt pečlivě připravený a přísně věnovaný nutričním potřebám levandule. Hojnost makroživin zajišťuje vyvážený, bujný růst vašich keřů, stejně jako jejich bohaté kvetení, zimní odolnost a dokonce ... intenzitu vůně.

Náš online zahradní obchod nabízí certifikovaná levandulová hnojiva ve formě prášku a kapalného koncentrátu, v baleních různých hmotností a objemů. Původně balené produkty jsou dodávány s podrobnými pokyny pro dávkování, díky nimž je správné doplnění keřů snadné a dostupné pro zahradní profesionály i začátečníky. Stojíme za konkurenceschopnými cenami a výjimečnými sezónními nabídkami. Zůstaňte naladěni s naší nabídkou, aby vaše zahrada prosperovala, kvetla a plodila hojně celou sezónu. Zveme vás na pohodlnou nákupní prohlídku s doručením domů!