• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Podkategorie

Filtry produktů

Cena

Semena Nigelly

V našem internetovém obchodě najdete semena tří druhů nigella - černý kmín, milostný květ a žlutý květ fenyklu. Semena prodávaná v našem obchodě jsou vysoce kvalitní a vykazují dobrou klíčivost, protože pocházejí pouze od renomovaných výrobců.

Černý kmín (Nigella sativa) je především bylina a koření. Pikantní semena připomínají muškátový oříšek v chuti a jsou určeny pro pečivo a mnoho dalších jídel. Můžete také z nich pěstovat výhonky a vychutnat si lahodnou a zdravou svačinu. Černý kmín má mnoho léčivých účinků a někteří ho považují za lék na všechno. Má prokázané antifungální, antibakteriální, antivirové, protirakovinné účinky a příznivě ovlivňuje stav pokožky a vlasů. Výrazně pomáhá lidem trpícím astmatem a alergiemi.

Láska v mlze je skvělá okrasná rostlina, která v létě ozdobí mnoho záhonů. Roste poměrně nízko a produkuje bílé, růžové nebo modré květy, ze kterých se na konci léta vyvíjejí dekorativní kapsle. Love-in-a-mlha může být pěstována pro řezané květiny, a to jak pro čerstvé nebo sušené kytice. Tato rostlina je v pěstování spíše bezproblémová a neměla by představovat žádné problémy ani méně zkušeným zahradníkům. Žlutý květ fenyklu je také skvělá okrasná rostlina. V létě produkuje žluté květy, které se v pozdější fázi proměňují v kapsle s ovocem. Díky tomu si žlutý květ fenyklu zachovává svou dekorativní hodnotu až do pozdního podzimu. Dobře zapadá do sušených květinových aranžmá.