• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Zimostrázová hnojiva

Zimostrázová hnojiva vám pomohou dosáhnout požadovaného efektu při pěstování těchto výjimečně rozkošných keřů: hustý, jasně zelený živý plot nebo nádherně tvarovaný topiary (živá socha vytvořená ořezáváním keřových listů a větviček). Správně doplněné zimostrázy potěší vynikající vitalitou, hustě rostoucími výhonky a živě zbarvenými listy. K udržení tohoto stavu byste měli využít naší bohaté nabídky minerálních zimostrázových hnojiv.

Hnojivo Target Boxwood and Hedge Fertilizer je jedinečný produkt obohacený o mikroživiny. Jeho použitím zabráníte rychle rostoucím zeleným keřům v nedostatku jakéhokoli druhu živin, který by mohl narušit růst rostlin a vést ke zežloutnutí listů. Správné hnojení se přímo promítá do zvýšené odolnosti vůči chorobám. Hnojivo Agrecol zimostráz se věnuje často a nadměrně zastřiženým a prořezávaným keřům, které vyžadují velké dávky živin během celého vegetačního období. Tento efektivní a snadno použitelný produkt by vás překvapil svou konkurenceschopnou cenou - vyzkoušejte a užívejte si výsledků ve své vlastní zahradě!

Nákup na trhu Garden Seeds Market zaručuje nejvyšší úroveň zákaznické zkušenosti. Naše hnojiva pocházejí od renomovaných, osvědčených výrobců jsou skladována v optimálních podmínkách a před odesláním zajištěna. Všechny jsou dodávány s podrobnými pokyny k použití, které začátečníkům v zahradě umožňují maximalizovat jejich potenciál. Překvapte své hosty udržovanou, elegantní zahradou - díky našim hnojivům je péče o zimostráz a další náročné druhy stromů a keřů snadná!