• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Sazenice okrasných trav

Každý zahradník ví, kolik krásy a elegance okrasné travní sazenice přinášejí do všech možných uspořádání a složení rostlin. Pokud plánujete větší roli pro trávu ve vaší zahradě než běžný pravidelný trávník, jste na správném místě. Náš internetový a zásilkový zahradní obchod připravil vynikající výběr nejkrásnějších, nejrůznějších druhů a odrůd okrasných trav zejména pro vás. Umístěte je na okrajové hrany, hrany rybníků, do misek, krabic, květináčů a závěsných košů - úžasné vizuální efekty překonají vaše očekávání!

Doporučujeme, kromě jiných skvělých rostlin, sazenice bílé a růžové pampové trávy. Pozvěte tohoto obra do své zahrady a očekávejte bohaté, nadýchané, načechrané květenství ve tvaru uší v nejpřitažlivějších pastelových barvách. Mírně nižší rostlina, ale také nadýchaná, esparto tráva, bude na hranicích vypadat stejně rozkošně. Milovníci neobvykle zbarvených listů by měli zvážit vytrvalé a snadno pěstitelné ostřice japonská, pestrou japonskou ostrost (Oshima kan suge) a zcela nenáročnou, krásně kvetoucí čínskou stříbrnou trávu. Vyberte si modrou kostru pro kompozice se stříbřitými rostlinami nebo, pokud dáváte přednost kontrastním barevným úpravám, smaragdově šarlatovou trávu.

Podívejte se na obrázky našich rostlin a vyberte si z sazenic okrasných rostlin, abyste našli tu, která by dokonale vyhovovala vašemu uspořádání zahrady. V jejím popisu najdete všechny podrobnosti týkající se očekávané výšky, zvyku a dalších specifických vlastností dané rostliny. Nabízíme velmi rozvinuté okrasné sazenice trávy v květináčích. Zaručujeme skvělé nákupní zážitky za konkurenceschopné ceny!