• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Lesk listů listovým hnojivem

Hnojiva s leskem listů určená pro pokojové rostliny s masitými, silnými listy vám umožní komplexně se starat o vaše zelené krásy. Nabízíme produkty podepsané renomovanými značkami, které se již roky těší vysoké popularitě na zahradnickém trhu. Pokud se u vašich rostlin vyvinou matné, matné listy, omlaďte je pomocí Listového hnojiva Leaf Shine od Zielony Dom.

Náš internetový obchod má tento produkt na skladě v lahvích různých velikostí. Můžete si vybrat také z rozprašovače nebo rozprašovače mlhy. Tento produkt obsahuje listové hnojivo, které posiluje a vyživuje rostliny, stejně jako včelí vosk a výtažek z jantaru, které dodávají listům krásný lesk. Chcete vyzkoušet praktické, snadno použitelné a praktické ubrousky na lesk listů? Je to na tobě. Neustále nabízíme nízké ceny a rychlé doručení domů. Poznejte trh se zahradními semeny a nakupujte certifikovaná minerální a organická hnojiva pro domácí a zahradní kvetoucí rostliny online.

Tímto představujeme testované, vysoce ceněné, účinné a bezpečné výrobky dodávané se srozumitelným návodem k použití. Pomáháme vašim pokojovým rostlinám bujněji růst a být hezčí. Zveme vás k procházení dalších produktů z kategorie Hnojiva - doporučujeme vynikající podzimní a zimní hnojiva, účinná gelová hnojiva a hnojivové tyčinky. Vyzkoušejte je, objednávejte bez opuštění domova a nechte nás spolu s vámi vychutnávat krásu vašich rostlin!