• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Hnojiva v zalévacích nádobách

Hnojiva na zalévacích nádobách umožňují pohodlné a okamžité hnojení rostlin, aniž byste museli pečlivě měřit optimální dávky rostlinné potravy a připravovat zalévací roztok. Tyto produkty prvotřídní kvality se prodávají v nádobách vybavených atomizéry. Každý postřikovací konec má speciální konektor, který vám umožní připojit zahradní hadici. Díky této funkci můžete hnojivo aplikovat během každodenního zavlažování. Toto řešení je snadné a efektivní zároveň. Zkuste to a uvidíte, jak snadná může být distribuce hnojiv!

Náš online zahradní obchod nabízí profesionální hnojiva pro rododendrony, růže, jiné kvetoucí rostliny a trávníky v praktických zalévacích nádobách. Pokud vlastníte kočku nebo psa, měla by se ve vaší zahradě hodit ochrana Urynal - trávník před psí močí, produkt, který ji rychle rozloží a chrání trávu před popáleninami.

Podívejte se také na další produkty Zielony Dom. Fytostop doplňuje dodávku dusíku ve vadnoucích rostlinách, zatímco Farewell to Brown Lawn Spots umožňuje hnojení trávy po zimě pomocí pohodlně napájené konve. Nakupujte rychle a pohodlně online v našem obchodě a získejte snadno použitelné a okamžitě působící přípravky pro péči o rostliny. Hnojiva renomovaných značek, kterým věří tisíce zkušených zahradníků a zemědělců, jsou v našem online obchodě k dispozici za levné ceny. Doporučujeme vám navštívit i jiné kategorie produktů. Jsme si jisti, že tam najdete některé zajímavé položky!