• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Grily a příslušenství

Naše grily - barbecue a příslušenství vám pomohou připravit se na novou sezónu grilování! Seznamte se s nabídkou Market Seeds Market a překvapte nás technickými novinkami. Nakupujte online bez přeplatku. Umožňujeme to!

Pokud uvažujete o koupi nového grilu (grilu), podívejte se blíže na modely dostupné v našem obchodě. Všem milovníkům klasického grilu doporučujeme kompaktní, cenově dostupný kulatý gril o průměru 35 cm s ražbou nebo kulatý gril o průměru 42 cm. Oba se vejdou na každou terasu a balkon! Pokud vás zajímá větší zařízení, podívejte se na naše pravoúhlé grilování. Umožní vám vařit pro celou rodinu! Doporučujeme gril Rectangular 58 x 38 cm se dvěma bočními policemi - pevný, snadno ovladatelný produkt, který zaručuje vynikající chuť všech druhů masa. Vlastníte zahradu nebo pozemek? Máme pro vás opravdový speciál: závěsný gril - zahradní pec o šířce 52 cm. Tento produkt nabízí skvělé řešení pro přípravu vynikajících jídel nad ohněm. Pokud také sníte o přípravě vlastní uzené šunky a klobásy, na vás čeká kuřácký balkón s hlubokým podnosem. Tento snadno použitelný a čistý funkční nástroj je určen pro domácí výrobu uzené šunky a uzenin. Nezapomeňte na příslušenství pro grilování - včetně účinných ohřívačů, zařízení na čištění grilu, roštů, vidliček, obracečů, lisů a držáků. Zkontroluj je! Ekologicky šetrný startér na grilování - 3 kusy, přírodní požární startér - 30 kostek vyrobených ze zdravého dřeva bez vůně a uhlí je produkt, který by měl být uložen ve vašem košíku! Nabízíme také štěpky pro kouření a grilování: vyrobené ze 100% jablečného, bukového, ořechového a dubového dřeva a ideální pro ochucení masa. Stále máte problémy se spuštěním ohně? Investujte do svého pohodlí a zakupte praktický dmychadlo Bellows - vzduch pro zapálení grilu. Možná budete také potřebovat 30 cm dlouhé bambusové špízy prodávané v balení po 40 kusech. Pokud dáváte přednost opakovaně použitelným nástrojům, objednejte si pochromované ocelové špejle a 140 cm dlouhou ergonomickou ohnutou vidličku na táborák. Aby se minimalizovalo riziko popálení během grilování nad spalováním uhlí, použijte držák na grilování a opékání ryb o délce 41 cm, držák na maso 23 x 21 cm, držák na grilování párků / párků, nerezový obraceč a vidlička a 17 -cm Nakládané zelí, okurky nebo kleště na barbecue. Tento výběr nástrojů by měl patřit ke každému milovníkovi grilování. Kartáč 3 v 1 - houba, štětec a škrabka nebo drátěný kartáč se škrabkou pro čištění grilování a kuřáků vám pomohou obnovit objednávku po skončení svátku. To je stále jen malý zlomek našeho sortimentu. Doporučujeme vám dále procházet!

Grily / grily a potřebné příslušenství kupujete za takové konkurenční ceny pouze v našem obchodě. Postarejte se o možnost bezplatného doručení, abyste ušetřili ještě více. Zaručujeme 100% spokojenost - neváhejte a vyzkoušejte nás!

38.86 
57.43 
58.93 
74.07 
134.07 
143.93 
144.29