Popular product: This product was last bought 8 hour ago.
  • $170.00 Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Modré lemování lobelie; zahradní lobelie, vlečná lobelie - 6400 semen - Lobelia erinus - semena

$2.35
008787
Na skladě
+

Modře lemující lobelie, také známá jako zahrada nebo vlečná lobelie (Lobelia erinus) je krásná a univerzální rostlina, která kvete celé léto. Dosahuje pouze 10-15 cm na výšku a tvoří kompaktní, kulaté keře, které jsou zdobeny malými, četnými, živě modrými květy. Malé chomáčky pokryté mořem modrých květů vypadají skvěle na květinových trávnících, hraničních hranách a mohou vyplňovat prázdná místa mezi ostatními rostlinami. Lobelie mohou být také uspořádány v nádobách a nádobách.

Semena Lobel v našem obchodě by měla být zaseta brzy na jaře. Semena musí být zaseta do krabic uvnitř. Pravidelné, mírné zalévání je podstatou. Po několika týdnech se semenáčky vysype do hrnce nebo na výsadbu. Sazenice mohou být transplantovány po 10 až 12 týdnech. V květnu je po posledních mrazech převezeme na zahradu. Lobelias snáší slunce, ale musíme jim dodávat dostatek vody, aby nevyschly. Budou růst v ještě menší půdě, která by měla být vlhká a dobře odvodněná. Měli byste odstranit zvadlé květy, aby byl zachován správný růst a bujné kvetení.

Každé balení obsahuje 0,2 g modrého okraje lobelie. Informace o balení obsahuje rostoucí příručku a datum zaslání.

  • Hmotnost: 0,2 g
  • Výška: 10 - 15 cm
  • Použití: Okrasné trávníky, okraje, hrany, nádoby
  • Doba květu: léto
  • Forma růstu: kompaktní křoví
  • Barva květu: modrá
  • Místo: nejlépe částečně stinné; vlhká, dobře odvodněná půda


Přibližně 6400 semen (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - je v podnikání více než deset let a od samého počátku jsme učinili kvalitu našich výrobků nejvyšší prioritou. V průběhu let jsme dodávali zboží nejvyšší kvality desítkám tisíc zákazníků z celého světa. Jejich spokojenost dokazuje, že jsme zvolili správnou cestu.

Všechna semena, která prodáváme, podléhají víceúrovňovým kontrolám kvality a teprve pak jsou pečlivě zabaleny a odeslány. Naše výrobky získaly řadu certifikátů a splňují nejvyšší standardy Evropské unie. Naši zaměstnanci jsou zkušení zahradníci, kteří vám rádi zodpoví každou vaši otázku.

Odkud pocházejí naše semena?

Všechna semena prodávaná v našem obchodě pocházejí od nejlepších výrobců z celé Evropské unie. Díky dlouholeté spolupráci s nimi jsme dokázali vyvinout nejvhodnější podmínky skladování a expedice, což zaručuje, že vždy obdržíte čerstvé a pečlivě testované šarže semen. Vyloučení zprostředkovatelů z celého procesu nejenže nám umožňuje vyhnout se zasílání zastaralých semen, která by mohla ležet příliš dlouho na skladové polici, ale také zajišťuje nejatraktivnější cenu za kvalitní výrobky.

Proces kontroly kvality

Všechna naše semena musí projít čtyřstupňovým procesem kontroly kvality.

První etapa začíná pečlivým výběrem dodavatelů. Pak pokračujeme v kontrole jejich plodin, zahraniční výrobci nejsou z procesu kontroly kvality vyloučeni. Rostliny jsou kontrolovány v každé fázi vývoje: když začínají růst, během kvetení a když začínají nést ovoce (semena). V této fázi je nejdůležitější zajistit správné rozestupy rostlin. Díky tomu je možné zajistit požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhů nebo odrůd, jako je barva, výška a tvar.

Druhá etapa se skládá z podrobných ověřovacích zkoušek v laboratorních podmínkách. S využitím vysoce kvalitního vybavení vysoce kvalifikovanými pracovníky provádějí naši dodavatelé každoročně více než 30 000 kontrol kvality. Semena, která nesplňují naše požadavky, podléhají technologickým procesům rafinace, včetně opětovného sušení, čištění, modernizace a testování.

Třetí etapa začíná výsevem semen na vybraných kontrolních plochách. Tím získáme cenné, přesné informace o jejich klíčení, které musí být udržovány na odpovídající úrovni. Současně se v této fázi kontroluje odrůdová identita každého druhu.

Fáze 4 se odehrává v našich skladech a sestává z odstranění semen, která byla skladována příliš dlouho na našich policích a nahrazena novými šaržemi. Každé balení je opatřeno razítkem s jedinečným číslem šarže a také datem setí.

Všechny čtyři etapy nám umožňují s jistotou konstatovat, že semena, která dodáváme, odpovídají nejvyšším standardům a splňují všechny požadované stupně řízení s letícími barvami.

Ceny a ceny

Semena, která prodáváme, jsou široce uznávaná pro svou kvalitu a získala mnoho ocenění. Naše semena získala řadu zlatých medailí a vyznamenání za svou vysokou kvalitu. Svět květin byl také oceněn za svůj inovativní přístup.

Mezi tyto ceny patřily: TOP INOVACE (červen 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEZINÁRODNÍ VELETRHU POZNAN (2015), VEDOUCÍ KVALITA SPOTŘEBITELŮ (2014), FARMER ROKU (2014).

Kromě toho jsme také dva roky po sobě získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

Klíčení

Jsme odhodláni prodávat pouze semena nejvyšší kvality. Bereme-li v úvahu úsilí, které děláme denně, upozorňujeme také na to, že rostliny jsou živé organismy a jejich klíčivost a růst závisí na mnoha faktorech, jako je teplota, typ půdy, vlhkost a četnost jejich zavlažování, doba výsevu a podmínky, použití. hnojiv a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), jakož i povětrnostních a klimatických podmínek. Poskytujeme pomoc při sdílení přesných a aktuálních informací o pěstování a pěstování, nicméně nemůžeme nést žádnou odpovědnost za rostliny, které nebyly pěstovány v podmínkách vhodných pro daný druh.