Popular product: This product was last bought 1 hours ago.
  • 5,400.00 Щоб отримати право на безкоштовну доставку
    потрібно розмістити мінімальне замовлення на

Синя окантовка лобелія; садова лобелія, що виступає лобелія - 6400 насіння - Lobelia erinus

Стара ціна: 74.64
56.00
Ви економите: 18.64 (25%)
Акція завершується 2020-01-25
Акція завершується
008787
В наявності
+

Синя окантовка лобелія, також відома як садова або кінцева лобелія (Lobelia erinus) - це прекрасна і універсальна рослина, яка цвіте все літо. Досягає всього 10-15 см у висоту і утворює компактні, круглі кущі, які прикрашають крихітні, численні, яскраво-сині квіти. Невеликі пучки, покриті морем блакитного цвітіння, чудово виглядають на квіткових газонах, на кордонах і можуть заповнювати порожні простори між іншими рослинами. Лобелі також можуть бути розташовані в горщиках і коробках.

Насіння лобелії, доступне в нашому магазині, слід висівати ранньою весною. Насіння потрібно висівати в ящики в приміщенні. Регулярний, помірний полив є суттєвим. Через кілька тижнів проростають саджанці до горщиків або до посівних лотків. Сіянці можна пересаджувати через 10-12 тижнів. Ми переносимо їх до саду в травні, після останніх морозів. Лобелі переносять сонце, але ми повинні забезпечити їх великою кількістю води, щоб вони не висихали. Вони будуть рости в ще меншій грунті, яка повинна бути вологою і добре дренованою. Ви повинні видалити в'ялені квіти, щоб підтримувати правильний ріст і буйний цвітіння.

У кожній упаковці міститься 0,2 г насіння синьої окантовки лобелії. Інформація про пакунок містить зростаючий посібник та дату висівання.

  • Вага: 0,2 г
  • Висота: 10 - 15 см
  • Використання: Декоративні - газони, бордюри, канти, контейнери
  • Термін цвітіння: літо
  • Форма росту: компактні кущі
  • Колір квітки: синій
  • Сайт: переважно частково тіньовий; вологий, добре дренований грунт


Приблизно 6400 насіння (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - вже більше десятиліття, і ми з самого початку робили першочерговим завданням якість нашої продукції. Протягом багатьох років ми поставляли товари найвищої якості десяткам тисяч клієнтів з усього світу. Їх задоволення доводить, що ми вибрали правильний шлях.

Всі насіння, які ми продаємо, підлягають багаторівневому контролю якості і тільки потім ретельно упаковуються і відправляються. Наші продукти отримали численні сертифікати і відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу. Наші співробітники є досвідченими садівниками, які з радістю відповідають на кожне ваше запитання.

Звідки походять наші насіння?

Всі насіння, що продаються в нашому магазині, походять від кращих виробників з усього Європейського Союзу. Завдяки багаторічній співпраці з ними ми змогли розробити найбільш адекватні умови зберігання та відправлення, гарантуючи, що ви завжди отримуєте свіжі та ретельно перевірені партії насіння. Виключення посередників з усього процесу не тільки дозволяє нам уникати відправлення застарілих насіння, які, можливо, лежать занадто довго на полиці складів, а також забезпечують найбільш привабливу ціну на продукцію найвищої якості.

Процес контролю якості

Всі наші насіння повинні пройти чотириступеневий процес контролю якості.

Перший етап починається з ретельного відбору постачальників. Потім ми продовжуємо контролювати свої культури, іноземні виробники не виключаються з процесу контролю якості. Рослини перевіряються на кожному етапі свого розвитку: коли вони починають рости, під час цвітіння і коли починають приносити плоди (насіння). На цьому етапі найважливішим є забезпечення правильного рознесення рослин. Завдяки цьому можна забезпечити отримання необхідних морфологічних характеристик кожного конкретного виду або сорту, наприклад кольору, висоти і форми.

Другий етап складається з детальних перевірочних випробувань в лабораторних умовах. Використовуючи високоякісне обладнання висококваліфікованим персоналом, наші постачальники щороку проводять більше 30 000 перевірок якості. Насіння, яке не відповідає нашим вимогам, підлягає технологічним процесам переробки, включаючи сушку, очищення, модернізацію та тестування знову.

Третій етап починається з посіву насіння в обраних контрольних ділянках. Таким чином ми отримуємо цінну, точну інформацію про їх проростання, яка повинна підтримуватися на належному рівні. Одночасно на цій стадії перевіряється сортова ідентичність кожного виду.

Четверта стадія відбувається на наших складах і складається з усунення насіння, які зберігалися занадто довго на наших полицях, і заміни їх новими партіями. Кожен пакет має штамп з унікальним номером партії, а також з датою висівання.

Всі чотири етапи комбіновані дозволяють нам з упевненістю заявити, що насіння, яке ми поставляємо, відповідає найвищим стандартам і завершило всі необхідні етапи контролю з розмахом.

Призи та нагороди

Насіння, яке ми продаємо, широко визнане за якість і завоювало безліч нагород. Наші насіння завоювали численні золоті медалі та відзнаки за їх високу якість. «Світ квітів» також був відзначений за його інноваційний підхід.

Серед цих нагород були: ТОП ІННОВАЦІЇ (червень 2015 р.), ЗОЛОТА МЕДАЛЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ЯРМАРКІ ПОЗНАНУ (2015 р.), ЛІДЕР КІЛЬКОСТІ СПОЖИВАЧІВ (2014), ФЕРМЕР РІК (2014).

Крім того, ми також отримали сертифікат «IDEAL BUSINESS» два роки поспіль.

Проростання

Ми прагнемо продавати тільки насіння найвищої якості. Беручи до уваги зусилля, які ми робимо щодня, зверніть також увагу на те, що рослини є живими організмами, їх проростання і зростання залежить від багатьох факторів, таких як температура, тип ґрунту, вологість і частота, з якою їх поливають, час і умови посіву, використання добрив і засобів захисту рослин (пестицидів), а також погодних і кліматичних умов. Ми надаємо допомогу, надаючи точну та сучасну посівну та вирощувальну інформацію, однак ми не можемо нести ніякої відповідальності за рослини, які не вирощувалися в умовах, відповідних для даного виду.

Супутні товари

-25%
24.91 33.27
Акція завершується
-41%
275.45 468.18
Акція завершується
-25%
56.00 74.64
Акція завершується
-25%
64.73 86.36
Акція завершується
71.64 118.27
Акція завершується