• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Gelová hnojiva

Gelová hnojiva jsou naším návrhem pro majitele domácích pomerančů, i těch nejmenších, umístěných ... na parapetu. Efektivní, koncentrované produkty této kategorie jsou k dispozici v mnoha různých verzích. Najdete vynikající citrusové hnojivo, rychle působící nerium (oleandr) a olivové hnojivo, které lze použít i pro jiné středomořské rostliny, nejlepší dostupné hnojivo pro kapradiny, profesionální hnojivo pro durman, hnojivo pro orchideje s prodlouženým výkonem a mnoho dalších gelových produktů a přísad. .

Proč byste si měli vybrat tyto produkty? Díky gelové formě hnojiva je koncentrát účinnější, lze jej například aplikovat častěji a má bohatší složení (i při stejné kapacitě lahve) než standardní tekuté hnojivo. Gelová hnojiva nabízená v našem obchodě obsahují celou řadu živin, které hrnkové rostliny potřebují pro dobrý růst, jsou výjimečně dobře asimilovatelná a rozpustná ve vodě. Při aplikaci podle příručky výrobce vytištěné na obalu zajišťují úžasné vizuální efekty - zdravé, krásné vyvíjející se rostliny, které pravidelně rodí a vytvářejí bujné květy.

Gelová hnojiva by se také hodila při výsadbě řízků a sazenic: vyzkoušejte Multiroots - účinné gelové hnojivo, které stimuluje zakořenění a zrychluje růst silných a širokých kořenových systémů. Produkty dostupné v našem internetovém obchodě pocházejí od našich stálých, testovaných dodavatelů (Agrecol, Sumin a mnoho dalších), a proto jim lze důvěřovat. Nákupem v našem obchodě investujete do nejvyšší možné kvality. Přidejte konkurenční ceny a četné speciální a sezónní nabídky, dostupné možnosti doručení a uvidíte, že na trhu není lepší nabídka. Pojďme nakupovat!